#Přihraj svého dvojníka na stadion a podpoř mládež Slavie

Období bez fanoušků je pro nás fanoušky těžkou zkouškou. Proto Fortuna a Slavia Praha spustily projekt, díky kterému mohou být fanoušci na tribunách alespoň symbolicky. Po dobu trvání zápasů bez fanoušků si můžeš objednat dvojníka se svou fotkou na stadion Slavie a ještě podpořit dobrou věc.

Chceš být na stadionu, i když se hraje bez fanoušků? Fortuna a Slavia se rozhodly, že zaplní tribuny trochu jinak. Netradičně. Buď u toho taky a podpoř mládež Slavie.

Je to jednoduché. Jak na to? Nahraj svou fotku na bílém pozadí a v co nejvyšší kvalitě na webu fanousek.prihraj.cz a o zbytek už se postará náš tým.

Po obdržení a vytištění fotografie na tvého panáka jej umístíme v ochozech stadionu Slavie, a ty budeš moci svého dvojníka vídat i během televizních zápasů, které se budou konat v Edenu.

Prvních 200 fanoušků ke svému portrétu navíc získá i odměnu. Mohou tak jako první získat například dres Slavie na příští sezonu, sázenky od Fortuny, vstup na stadium tour v rámci Slavia Museum nebo další zajímavé ceny. Po umístění na tribunu získáte fotku svého panáka, kterého uvidíte také během přenosů ligových utkání.


Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně