Hraj vylepšenou MEGAtrefu s jackpotem 2 000 000 Kč! Vyhrát můžeš každé kolo

FORTUNA:LIGA je zpět a s ní přichází nová a vylepšená MEGAtrefa. Super soutěž pro všechny fanoušky, kteří mají chuť tipovat a vyhrát zajímavé ceny. Každé kolo rozdáváme výhry, každé kolo můžeš trefit jackpot 2 000 000 korun! Tak neváhej a nezapomeň poslat svoje tipy. Hraj teď!

Nejvyšší fotbalová soutěž zažije po epidemii koronaviru dlouho očekávaný restart a s ní odstartuje nová a lepší MEGAtrefa. Zapojit se může každý, kdo je registrovaný na webu Přihraj a má aktivní sázkařský účet u Fortuny.

Ještě nehraješ? Začni přihlášením.

Pak už je to snadné. Stačí natipovat výsledky aktuálního kola a čekat, jak jednotlivé zápasy dopadnou. Pro ty nejlepší jsou připraveny hodně zajímavé ceny. V každém kole oceníme 40 nejlepších hráčů. První tři získají předplatné O2 TV na 3 měsíce zdarma a k tomu jako bonus 500 korun na sázení. Ti, kteří skončí na 4. až 40. příčce, zase budou bohatší o 250 Kč.

Ještě lákavější jsou ceny pro pravidelné hráče. Každý měsíc budeme rozdávat desetitisíce nejlepším hráčům. Vítěz získá 10 000 Kč, další čtyři 5 000, 3 000, 1 000 a 500 Kč. Navíc sčítáme body za celou sezonu! Ceny čekají na nejlepší hráče, kteří soutěžili celý rok. Vítězi pošleme 50 000 Kč, druhý získá 30 000 Kč, bronzovému hráči přistane na konto 10 000 Kč. Čtvrté a páté místo dostanou 5 000 a 3 000 Kč.

A co když se ti podaří natipovat výsledky některého kola zcela přesně? V tom případě vyhráváš jackpot. Každý fanoušek navíc soutěží za tým, jemuž fandí. Příznivci tří nejlepších celků získají dresy a šály svých oblíbených mužstev.

Chceš svůj výsledek ještě vylepšit? Přizvi do MEGAtrefy své kamarády. Za každého z nich, který na tvou „přihrávku“ zareaguje, dostaneš na své konto +10 bodů. A to se vyplatí.

Podrobnější informace, systém bodování nebo vše o výhrách se dozvíš tady. Neváhej, zapoj se, tipuj a vyhraj skvělé ceny!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně