Těšíme se, že budeme hrát fotbal a dělat radost lidem, hlásí hráči FORTUNA:LIGY

Profesionální soutěže v České republice budou pokračovat. Z FORTUNA:LIGY hlasovalo hned třináct mužstev pro dohrání, žádný tým nebyl proti. Liga začne 23. května dohrávkou mezi Teplicemi a Libercem. A zdá se, že všechny kluby jsou na restart natěšené. „Je dobře, že jsme si to mohli vyzkoušet. A těšíme se na ligu.“ hlásí trenér Viktorie Plzeň Adrián Guľa.
Radost z návratu na fotbalový trávník mají i na jihu Čech. „Hrozně moc jsem se těšil, až zase budeme moci hrát. Je super, že jsme se konečně dočkali,“ radoval se Pavel Šulc z budějovického Dynama.

"Já osobně se na restart těším. Dlouhodobě říkám, že chceme ligu dohrát a konečně je to tu,“ zní od trenéra z Podještědí Pavla Hoftycha.

Start obou soutěží vyžaduje dodržování několika pravidel. Na stadionech bude omezený počet osob, diváci si tak první zápasy užijí pouze z pohodlí domova, i když trenér Slovanu Hoftych věří, že to nebude na dlouho: „Díky postupnému rozvolňování vládních opatření je možné, že budou brzy moci na utkání i diváci v omezeném počtu. Pokud se objeví na stadionu skupina, která bude mužstvo povzbuzovat, stadiony opět ožijí, což si všichni přejeme.“

I v Ostravě měli po rozhodnutí radost. „Těšil jsem se na to moc už od rána. Trénovali jsme nějaké dva měsíce v kuse, ale bez těch zápasů už mi to přišlo únavné,“ hlásil po zápase s Vítkovicemi Patrizio Stronati.

Rozhodnutí o restartu se samozřejmě týkalo i druhé nejvyšší soutěže. I tam byly celky s rozhodnutím spokojeny. „Na zápas jsme se všichni moc těšili,“ říkal záložník Třince Erik Puchel po prvním přáteláku.
Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně