Schick a spol. znovu v akci! Jak to minule bylo se špatnými dresy?

Lipsko, ve kterém v současné době působí čtyřiadvacetiletý útočník Patrik Schick, si v osmifinále Ligy mistrů zajistilo po výhře 1:0 na stadionu Tottenhamu dobrou pozici do odvety v Německu. Jedinou branku v utkání totiž vstřelil z penalty kanonýr Timo Werner. Ten ale měl na sobě jiný dres než třeba český reprezentant Patrik Schick, protože kustodi údajně cestou na zápas zjistili, že s sebou nemají kompletní sady…

Autobus se všemi hráči i realizačním týmem byl již na trase směr Liga mistrů, když si kustodi všimli, že jim chybí stejné sady dresů. 

Dresy byly v jiných krabicích, takže při nástupu na hrací plochu někteří fanoušci zůstávali udivení. Jejich hvězdy nenastoupili proti mužstvu Josého Mourinha v totožných úborech.

Zatímco Patrik Schick či Ethan Ampadu měli na břichu logo v barvách svého klubu, Nkunku a Werner měli na dresu logo bílé. „Byla to trochu šlamastyka, ale před odvetou to dáme do pořádku,“ uklidňuje fanoušky trenér Lipska Julian Nagelsmann. Diváci ovšem zápas neuvidí. Kvůli koronaviru se odehraje bez diváků.

Fotbalisty druhého celku Bundesligy situace ovšem vůbec nerozhodila. V prvním poločase dokázali předvést skvělý výkon, i když branku nevstřelili. 

To ale napravili v půli druhé, kdy se po zákroku Daviese kopala penalta. Tu s přehledem proměnil Timo Werner a Lipsko se tedy po výhře 1:0 přiblížilo postupu do semifinále milionářské soutěže.

Během klání si odlišných dresů všímali rovněž fanoušci na sociálních sítích. Ti ihned na situaci reagovali a hledali vtipné důvody, proč tomu tak je. „Patrik má svátek, tak dostal nový dres,“ objevovalo se v komentářích. „Dresy se možná poškrábaly,“ reagovali na kuriózní situaci jiní příznivci The Bulls. Další spekulovali, že se jednalo o marketingový tah sponzora Lipska Red Bullu, který měl na značku strhnout pozornost.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně