Kuriózní situace v Argentině. Zápas se nedohrál kvůli formalitě, od hřiště odjela sanitka

Zajímavý okamžik přineslo sobotní střetnutí třetí argentinské ligy mezi týmy Acassuso a Flandria. Jeden z hráčů domácího družstva se v průběhu klání zranil a musel být sanitkou převezen do nemocnice. Vzhledem k nepřítomnosti záchranného vozidla se však nemohlo pokračovat. Tak to vyžadují pravidla. Hráči obou celků čekali na příjezd nové záchranky, ale nedočkali se. Nakonec padla tma a zápas musel být ukončen, protože k dispozici nebylo dostatečné osvětlení hřiště.

Hostující celek se dostal v prvním poločase do vedení. Skóre otevřel ve 34. minutě třiadvacetiletý Mateo Levato, ten ale ještě netušil, že se toho dne utkání vůbec nedohraje.

Po uplynutí první půle obě mužstva normálně zamířila do šaten. To, co se stalo devětadvacet minut po poločase ale nikdo nečekal…

Po surovém zákroku zůstal na zemi ležet domácí Lauro Gamba. Červenou kartu si sice za nevybíravý zákrok zasloužil jednadvacetiletý Francisco Nouet, ale zranění bylo natolik vážné, že fotbalista Acassusa musel zamířit sanitkou do nemocnice.

Zápas nemohl pokračovat. Pravidla vyžadují přítomnost sanitky u hřiště pro případ naléhavého zásahu. Muselo se tak čekat na nové záchranné vozidlo. Toho se ovšem nikdo nedočkal, žádné nebylo v dosahu.

Než záchranný vůz dorazil, byla tma. Rozhodčím tedy nezbývalo nic jiného, než zápas v 69. minutě odložit.

Naštěstí se zraněným vše dobře dopadlo. „Hlásíme, že Lauro Gamba je při vědomí. Nyní je v nemocnici a čeká na převoz do hlavního města,“ objevilo se druhý den na oficiálním Twitteru Acassusa.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně