Chytrá trefa a výhra! Fortuna Gól snů zná vítěze za měsíc září

Fortuna Gól snů zná vítěze za měsíc září. Ve velké konkurenci parádních tref nejlépe obstál Rostislav Slobodian z týmu FK Luhačovice. Jeho tým sice v duelu proti Boršicím prohrál, výstavní gól si ale musel zapamatovat každý fanoušek. Sám autor ho označil spíš jako chytrý než hezký. Fotbaloví příznivci ale měli jasno – je to zkrátka zářijová jednička.

Ve hře byly čtyři krásné branky, vyhrát ale mohla pouze jedna. Fotbaloví příznivci rozhodli, že za měsíc září si největší ovace zaslouží trefa Rostislava Slobodiana z duelu zlínského krajského přeboru mezi Luhačovicemi a Boršicemi.

V zápase běžela 30. minuta, když se domácí dostali k zahrávání standardní situace. Míč si postavil před hranici velkého vápna právě Slobodian a nádhernou prudkou ranou propálil zeď. Balon zapadl k pravé tyči a Luhačovice se ujaly vedení. To sice neudržely a padly 1:2, gólová laskomina ale zahřála každého, kdo ji viděl.

I když se o jeho kráse ve studiu přeli Petr Svěcený a Petr Švancara. Prvnímu se líbil, druhý ho označil za nehezký, ale zato chytrý. Sám střelec přiznal, že i podle něj byl spíš chytrý. Dopředu věděl, kam chce balon umístit. Zároveň uvedl, že standardky občas zkouší na tréninku. Možná proto se mu tak zadařilo.

Čerstvě ženatý fotbalista se mohl díky výhře těšit ze spousty cen. Dostal skvělé kopačky od Pumy, půjčení luxusního vozu na víkend, voucher na sázení od Fortuny nebo knížku o největších příbězích české kopané.

Zkrátka ale nepřišli ani moderátoři. Od vítěze Fortuna Gólu snů totiž dostali dárky ze samotných Luhačovic. Nechyběla typická Vincentka nebo tradiční oplatky. A dokonce ani reakce Slobodianových spoluhráčů a kamarádů. Všichni si tak studio náramně užili.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně