Drama do poslední sekundy, Black Ballet překonal profesionály a ovládl střelnici na Spartě!

Nikoliv Real Madrid, tedy Bílý balet, vítězství na fotbalové střelnici vybojoval tým Black Ballet! Na Letnou zamířila oblíbená atrakce k příležitosti pražského derby Sparta – Bohemians. Sparťané si užili hladké vítězství 4:0 a ještě před zápasem sami fanoušci mohli nastřílet nějaké ty góly. Stačilo na místě zaregistrovat tým o 2 až 10 hráčích, následně nahazovat míč o trampolínu a z první pálit na branku, kterou střežil Honza Bartulík.

Střelnice přinesla opět skvělou zábavu, a hlavně pořádné dramatickou bitvu o nejlepší tým dne a hodnotnou odměnu. Na světelné tabuli svítilo top skóre sedm branek, když přišel na řadu tříčlenný celek Black Ballet.

Už třetí rána, která zapadla přesně do šibenice, naznačila, že tito kluci už fotbal někdy hráli. V průběhu jedné minuty naskakoval na jejich konto jeden gól za druhým. Střela v poslední sekundě pak skončila u pravé tyčky a Black Ballet se mohl radovat. Byla to totiž osmá trefa a nejlepší výkon dne!

Vítězný tým si odnesl poukaz na 10 000 korun do klubového fanshopu a navrch ještě 5 000 korun jako volné sázenky od Fortuny. Překonal totiž šestigólový počin profesionálů Sparty!

Zúčastnil jsi se střelnice na Spartě také? Video ze svého výkonu můžeš zhlédnout na facebookové události akce!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně