Fantom střelnice opět zasáhl! Borci z FC AC SK na Stínadlech vystříleli jackpot

Pražská Sparta se ve víkendovém kole představila v Teplicích a nemohla u toho chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Ta na severu Čech připravila pro fanoušky parádní zábavu i skvělé ceny. Stejně jako na Bohemku nebo do Budějovic vyrazil zkusit na Stínadla štěstí tým FC AC SK. A i tentokrát nasázel nejvíc branek a stal se vítězem. A to ještě nebylo všechno. Trojice snajprů nakonec vystřílela jackpot pro další příznivce v ochozech. Klobouček.

Fortuna fotbalová střelnice zamířila po reprezentační pauze na severočeská Stínadla. Teplice totiž v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY hostily Spartu a populární atrakce zkrátka musela být při tom. S předstihem si ji vyzkoušeli i tepličtí hráči. Tým ve složení Pavel Verbíř, Jan Shejbal, Manel Royo Castell, Jakub Mareš, Petr Kodeš a Patrik Žitný nasázel za záda brankáře Honzy Webera šest branek, a tak mohli fanoušci před ostrou bitvou s Letenskými vyzkoušet pořádnou výzvu.

Odvážlivci, kteří si vytvořili mužstvo o dvou až deseti hráčích a vyrazili na střelnici vyzkoušet své střelecké schopnosti, ale neměli vůbec jednoduchý úkol. Do připravené klece mohli pálit pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Prostor mezi třemi tyčemi navíc hájil mistr světa ve footbagu Honza Weber. Na střelbu měly týmy interval jediné minuty. Pořádný fofr.

Mezi soutěžícími se objevil i celek FC AC SK, který prubnul už střelnici v Budějovicích, Mladé Boleslavi a na Bohemce. A i na Stínadlech zabodoval. Hned první rána po zaznění startovního gongu skončila v síti a trojice se mohla radovat z úvodní branky. Několik dalších pokusů šlo mimo a třikrát skvěle zasáhl výborný brankář.

Po polovině časového limitu tak měli borci z FC AC SK na kontě jediný gól. Průběžný stav je ale nakopl a ve zbylých třiceti vteřinách rozvlnili síť ještě čtyřikrát. Navíc nechybělo mnoho, aby vyrovnali metu teplických hráčů. Pět zásahů bylo i tak nejlepším výkonem dne. Ale jen do doby, než přišel na řadu pokus o jackpot.

Vítězný tým se totiž na střelnici postavil o poločasové pauze znovu. Cíl byl jasný – překonat počet branek teplických profíků a vystřelit pro fanoušky v ochozech zajímavé dárky. A to se povedlo na výbornou. Kluci z FC AC SK nastříleli krásných 11 branek a už podruhé v této sezoně brali jackpot. Fanoušci na tribunách se díky nim mohli radovat z 200 poukazů na 500 Kč do fanhopu. To chce pořádný potlesk.

Chceš si střelnici vyzkoušet taky? Otestovat své střelecké schopnosti a vyhrát parádní ceny? Vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a pozorně sleduj, kde se střelnice objeví příště. Pak stačí jen vyrazit na fotbal a zkusit štěstí přímo na místě. Tak neváhej. Stojí to za to.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně