Přijď se bavit s Fortunou na zápas Sparty. Míří tam naše střelnice

Další pražské derby je tady! Fortuna vyráží s fotbalovou střelnicí na Spartu. Na Letnou dorazí Bohemians a pro fanoušky bude připravená skvělá zábava. Nejlepší tým jako vždy vyhrává poukaz na 10 000 korun fanshopu. Tak vem kamarády a přijď se bavit.

Na Letenské pláni budeme v sobotu 26. října už dvě hodiny před zápasem Sparta : Boheminas, tedy v 15:00. Není nic snazšího, než sestavit tým o 2 až 10 hráčích a přijít si fotbalovou střelnici od Fortuny vyzkoušet.

Tak jako si ji s předstihem vyzkoušeli i sparťanští hráči. Ti se sice snažili, co jim síly stačily, přesto se jejich skóre zastavilo na šesti vstřelených brankách. Chceš si otestovat své střelecké schopnosti a dorovnat nebo překonat profesionály? Přijď na duel mezi Spartou a Bohemkou. Rozhodně nebudeš litovat.

K tomu můžeš hrát o ceny. Nejlepší tým dostane poukázku na 10 000 korun do fanshopu, ale odměníme každého, kdo na střelnici přijde.

Fotbalovou střelnici si už vyzkoušeli i samotní hráči Sparty Lukáš Juliš, Michal Trávník, Michal Sáček, Milan Heča a Srdjan Plavšič. Ti si navíc vzali na pomoc legendárního ostrostřelce Tomáše Juna.

Šestici fotbalistů nečekal vůbec jednoduchý úkol. V časovém intervalu pouhé minuty sice mohli libovolně střílet na branku, ovšem pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Prostor mezi třemi tyčemi navíc strážil mistr světa ve footbagu Honza Weber. A jak se Letenským dařilo?

Michal Trávník hned první ranou minul a následoval ho i jeden z jeho spoluhráčů. Třetí pokus pak vychytal výborný brankář. V síti neskončila ani čtvrtá a pátá střela. Šestou Honza Weber vyboxoval. Až pokus číslo sedm rozvlnil síť a sparťané si připsali první zásah. Po půl minutě měli na kontě pouhé dvě trefy.

Pak ale zabrali a napnuli síť za Weberovými zády ještě čtyřikrát. A to je několikrát zastavilo břevno nebo dobrý zákrok gólmana.

Vyzkoušej si střelnici taky! Vytvoř si tým a doraz na duel mezi Spartou a Bohemians s předstihem. Nejpozději v úterý navíc můžeš kouknout na facebookovou událost akce a zhlédnout svůj výkon v krátkém videu. Tak neváhej a přijď si užít super fotbalový podvečer.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně