Po repre pauze zase liga! Fortuna fotbalová střelnice míří na Stínadla

15. 10. 2019 / Martina Kramerová

Obvykle brázdí české stadiony při bitvách FORTUNA:LIGY, teď si Fortuna fotbalová střelnice odskočila na zápas reprezentace, aby poté opět vyrazila na ligový duel. Tentokrát zamíří na Stínadla. Domácí Teplice hostí Spartu, a tak nesmí parádní atrakce rozhodně chybět. S předstihem si ji vyzkoušeli samotní hráči a střelba jim šla celkem od ruky. Přijď si na střelnici zadovádět i ty. Zkus překonat teplické profíky a vyhrát zajímavé ceny.

Fortuna fotbalová střelnice po reprezentační pauze opět vyráží na ligové trávníky. Tentokrát má namířeno na sever Čech. Teplice změří síly s pražskou Spartou a populární atrakce od Fortuny rozhodně nemůže zapsat absenci. O chlup dřív než fanoušci si ji vyzkoušeli i tepličtí hráči Pavel Verbíř, Jan Shejbal, Manel Royo Castell, Jakub Mareš, Petr Kodeš a Patrik Žitný.

A přestože se jim z pohledu ostatních profi týmů nedařilo až tak dobře, ostudu rozhodně neudělali. Možná proto, že na ně nečekal vůbec snadný úkol. Do připravené branky mohli pálit pouze v intervalu jedné minuty a střílet jen z voleje a po nadhozu o trampolínu. Prostor mezi třemi tyčemi střežil Honza Weber a mnohokrát šestici ukázal, zač je toho loket a svou svatyni před míčem uchránil. Tepličtí navíc párkrát i minuli, a tak na jejich kontě svítilo po šedesáti vteřinách šest tref.

Chceš si střelnici vyzkoušet a taky možná fotbalisty Teplic i překonat? Neváhej, vytvoř tým o dvou až deseti hráčích a vyraž na duel Teplic proti Spartě, který se odehraje v neděli 20. října od 18:00. Střelnice bude připravena dvě hodiny před výkopem, tedy od 16:00.

Pokud se vám bude dařit, můžete vyhrát jako hlavní cenu poukázku 10 000 korun na útratu ve fanshopu. Na nejlepší celek navíc čeká jackpot, možnost vyhrát dárky i pro další fanoušky na stadionu a stát se hrdiny. Vítězný tým se o poločasové přestávce totiž na střelnici představí znovu. A pokud překoná počet branek, jež nastříleli tepličtí fotbalisté, mohou se příznivci v ochozech těšit na 200 poukázech do fanshopu v hodnotě 500 korun!

Svůj výkon můžeš společně s dalšími spoluhráči zpětně zkouknout a mít na něj hezkou památku. Videa se všemi týmy se totiž nejpozději v úterý objeví na facebookové události akce. Tak rychle na stadion. Bude to stát opravdu za to.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články