Po repre pauze zase liga! Fortuna fotbalová střelnice míří na Stínadla

Obvykle brázdí české stadiony při bitvách FORTUNA:LIGY, teď si Fortuna fotbalová střelnice odskočila na zápas reprezentace, aby poté opět vyrazila na ligový duel. Tentokrát zamíří na Stínadla. Domácí Teplice hostí Spartu, a tak nesmí parádní atrakce rozhodně chybět. S předstihem si ji vyzkoušeli samotní hráči a střelba jim šla celkem od ruky. Přijď si na střelnici zadovádět i ty. Zkus překonat teplické profíky a vyhrát zajímavé ceny.

Fortuna fotbalová střelnice po reprezentační pauze opět vyráží na ligové trávníky. Tentokrát má namířeno na sever Čech. Teplice změří síly s pražskou Spartou a populární atrakce od Fortuny rozhodně nemůže zapsat absenci. O chlup dřív než fanoušci si ji vyzkoušeli i tepličtí hráči Pavel Verbíř, Jan Shejbal, Manel Royo Castell, Jakub Mareš, Petr Kodeš a Patrik Žitný.

A přestože se jim z pohledu ostatních profi týmů nedařilo až tak dobře, ostudu rozhodně neudělali. Možná proto, že na ně nečekal vůbec snadný úkol. Do připravené branky mohli pálit pouze v intervalu jedné minuty a střílet jen z voleje a po nadhozu o trampolínu. Prostor mezi třemi tyčemi střežil Honza Weber a mnohokrát šestici ukázal, zač je toho loket a svou svatyni před míčem uchránil. Tepličtí navíc párkrát i minuli, a tak na jejich kontě svítilo po šedesáti vteřinách šest tref.

Chceš si střelnici vyzkoušet a taky možná fotbalisty Teplic i překonat? Neváhej, vytvoř tým o dvou až deseti hráčích a vyraž na duel Teplic proti Spartě, který se odehraje v neděli 20. října od 18:00. Střelnice bude připravena dvě hodiny před výkopem, tedy od 16:00.

Pokud se vám bude dařit, můžete vyhrát jako hlavní cenu poukázku 10 000 korun na útratu ve fanshopu. Na nejlepší celek navíc čeká jackpot, možnost vyhrát dárky i pro další fanoušky na stadionu a stát se hrdiny. Vítězný tým se o poločasové přestávce totiž na střelnici představí znovu. A pokud překoná počet branek, jež nastříleli tepličtí fotbalisté, mohou se příznivci v ochozech těšit na 200 poukázech do fanshopu v hodnotě 500 korun!

Svůj výkon můžeš společně s dalšími spoluhráči zpětně zkouknout a mít na něj hezkou památku. Videa se všemi týmy se totiž nejpozději v úterý objeví na facebookové události akce. Tak rychle na stadion. Bude to stát opravdu za to.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně