Střelnice na vítězné repre! Nejvíc branek nasázel tým Cokoliv

Tak to bylo něco. Česká fotbalová reprezentace se v kvalifikaci o Euro 2020 střetla s Anglií a dokázala hrdý tým Albionu porazit 2:1. Fantastickému vítězství přihlížela i Fortuna fotbalová střelnice, která fanoušky před samotným zápasem navnadila parádní střeleckou zábavou. Nejlépe si vedl tým s názvem Cokoliv. Mužstvo složené ze tří členů sice nepřekonalo jedenáct tref hráčů národního týmu, mezi fotbalovými příznivci však dominovalo a díky sedmi gólům zaslouženě opanovalo celou soutěž. Všichni tři snajpři si pak převzali šek do fanshopu reprezentace na 10 000 korun.

Český národní tým vyzval v bitvě o Euro 2020 na stadionu v Edenu Anglii a na zápase nemohla chybět ani Fortuna fotbalová střelnice, která si na repre akci odskočila z ligových trávníků. Ani tentokrát nebyla nouze o zábavu, legraci a napětí. Atrakci od Fortuny si s předstihem vyzkoušeli i legendy reprezentace a dokázaly, že z fotbalového umění téměř nic nezapomněly. Nasázely totiž celých 11 branek.

V páteční podvečer mohli zkusit překonat legendy i samotní fanoušci. Střelnice byla připravena dvě hodiny před zápasem a vystřídala se na ní řada týmů. Nejlépe se dařilo tříčlennému mužstvo s názvem Cokoliv. I když je při soutěži nečekalo nic jednoduchého. Pálit mohli pouze z voleje a po nadhozu na trampolínu. Navíc jen v intervalu jedné minuty. Tři tyče strážil mistr světa ve footbagu Honza Weber.

První rána padla těsně vedle levé tyče a druhou pohotově lapil brankář. Postupně trojice nasázela tři trefy. Půl minuty před koncem však zabrala a přidala další čtyři přesné zásahy. Skóre se nakonec zastavilo na sedmi brankách, což byl nejlepší výkon večera. Tým Cokoliv si tak přebral zaslouženou výhru – šek na 10 000 Kč do fanshopu reprezentace.

K tomu si mohl užít i skvělé vítězství nad Albionem. Co si přát víc. Chceš si střelnici vyzkoušet i ty? Tak sleduj její putování po českých stadionech, vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a přijď si parádní atrakci vyzkoušet. Často je připraven i jackpot. Tak neváhej. Stojí to za to.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně