Národní tým v Letňanech! Přijď na autogramiádu české repre a hraj o vstupenky, dresy a šály

Už se to blíží. Velká reprezentační bitva s Anglií je takřka tady. Ještě předtím se uskuteční skvělá akce pro všechny fotbalové fanoušky. Vybraní hráči národního týmu totiž v úterý vyrazí do Obchodního centra Letňany, kde se uskuteční parádní autogramiáda. Chceš své oblíbence vidět naživo, získat jejich autogramy a vyhrát zajímavé ceny? Nezapomeň dorazit. Bude to stát za to.

Českou fotbalovou reprezentaci čeká v nejbližším zápase kvalifikace o EURO 2020 silná Anglie, kterou přivítá na domácí půdě ve vršovickém Edenu. Ještě než ostře sledovaný duel vypukne, proběhne v Obchodním centru v Letňanech skvělá fotbalová akce pro všechny sportovní příznivce bez rozdílu věku a pohlaví.

Hráči národního týmu vezmou propisky a v připravené autogramiádě se podepíšou každému fanouškovi, který si přijde pro autogram. Akci bude doprovázet řada soutěží, v nichž lze vyhrát lístky na samotné utkání, dresy nebo šály v českých barvách.

Neváhej a přijď v úterý 8. října do Obchodního centra Letňany. Všechno vypukne přesně ve 14:00. Určitě doraž a neprováhej šanci, jak si užít skvělé odpoledne.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně