V Edenu se představí Kane, Sancho nebo Rashofrd! Doraz na fotbalovou střelnici a soutěž o ceny

Sinobo Stadium hostí kvalifikační zápas mistrovství Evropy české reprezentace proti velkému favoritovi skupiny A Anglii. Výkop bude v pátek 11. října ve 20:45. Už v 17:00 se však otevře fanzóna a v ní nebude chybět super zábavná fotbalová střelnice od Fortuny! Ve hře jsou znovu luxusní ceny.

Česká reprezentace v boji o mistrovství Evropy má na kontě po pěti zápasech devět bodů s o druhé postupové místo momentálně bojuje s Kosovem. O další body bude válčit v Praze proti favorizované Anglii. 

Velký nebude jen samotný zápas, ale už předzápasový program. K mání bude hlavně oblíbená fotbalová střelnice! Úkol vypadá na první pohled jednoduše – nahodit míč o trampolínu a střelou z voleje překonat brankáře. Za časový limit jedné minuty musíte vstřelit co nejvíce gólů. Přihlašovat můžete na místě týmy o dvou až deseti hráčích.

Výzvu si vyzkoušeli také bývalí hráči české reprezentace, a to Radek Bejbl, vicemistr Evropy 1996, útočník se 41 reprezentačními starty Libor Sionko, a Luboš Kozel, jenž v dresu se lvem na prsou nastoupil k devíti zápasům a po konci kariéry se dal na trenérství, naposledy koučoval český výběr do osmnácti let.

Tříčlenný výběr legend ukázal, že aktivně hrát fotbal rozhodně nezapomněl! Umístěnými pokusy překonal gólmana Honzu Webera hned jedenáctkrát a téměř si splnil předem řečený cíl překonat současné reprezentanty, kteří nastříleli v minulé sezóně na střelnici rovněž jedenáct gólů.

Bejbl, Sionko a Kozel nastavili metu pro vás, fanoušky! Dorazte si vyzkoušet fotbalovou střelnici před zápasem s Anglií, nejlepší tým dne dostane poukaz v hodnotě 10 000 korun do fanshopu české reprezentace! A kdo překoná jedenáctibrankovou hranici, ten si odnese i 5 000 korun od Fortuny jako volné sázenky.

Zní to skvěle, že? Tak neváhej! Jak říká legenda Radek Bejbl: „Můžu to jen doporučit, tak si to přijďte vyzkoušet!“ Startujeme v 17:00.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně