Střelnice zpět na Slavii, fanoušci vysněnou metu nepokořili

Před soubojem vedoucího celku se třetím týmem tabulky, tedy přes zápasem Slavia – Mladá Boleslav, měli fanoušci možnost si v Edenu už podruhé v sezóně vyzkoušet fotbalovou střelnici od Fortuny. Hrálo se o 200 voucherů v hodnotě 500 Kč do fanshopu Pražanů. Meta však byla nastavena hodně vysoko. Vítězný tým Kat musel vstřelit o poločase patnáct gólů, což se nepovedlo.

Profesionální fotbalisté Slavie Tomáš Souček, Vladimír Coufal, Petr Ševčík, Nicolae Stanciu, Alex Král a Přemysl Kovář si výzvu, nahazování míče o trampolínu a střílení z voleje na branku, vyzkoušeli také a 14 góly za časový limit jedné minuty stanovili nový rekord soutěže.

Fanoušci na Sinobo Stadium tedy měli laťku stanovenou pořádně vysoko. Nejlépe si vedl smíšený pár s názvem Kat. I přestože se musel po každé střele střídat v nadhazování, jak to pro dvoučlenné týmy určují pravidla, překonal Honzu Bartulíka v brance hned sedmkrát. Nutno podotknout, že gólman zrovna neměl ideální formu.

Kat si tak vystřílel 10 000 korun do klubového fanshopu a měl možnost vyzkoušet si střelnici ještě jednou, tentokrát přímo před Tribunou Sever. Dvojice si vedla ještě lépe, nasázela dokonce jedenáct gólů, ale na profesionály Slavie a vytoužený jackpot to nestačilo.

A kdy bude možnost vyzkoušet si oblíbenou atrakci znovu? Už v pátek 11. října, a znovu na Sinobo Stadium, tentokrát při jedinečném zápase české reprezentace proti Anglii! Dorazte si užít skvělý zápas a zpříjemněte si ho ještě před začátkem fotbalovou střelnicí. Otevíráme dvě a třičtvrtě hodiny před výkopem, tedy v 18:00!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně