Další šance pokořit slávistický rekord. Vracíme se s fotbalovou střelnicí do Edenu

24. 09. 2019 / Přihraj

Článek náhled

Slávisté se po derby na Letné představí na domácím hřišti. Zápas s Mladou Boleslaví navštíví už podruhé v letošní sezoně v Edenu také Fortuna fotbalová střelnice. Kromě fotbalu si můžeš opět vyzkoušet své střelecké schopnosti. Vyhraj 10 000 korun do fanshopu, sázenky až za 5 000 nebo auto od Emil Frey Select na týden zdarma. Navíc je ve hře jackpot pro ostatní fanoušky na stadionu.

Jak vyhrát? Je to jednoduché. Vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a přijď si vyzkoušet i Fortuna fotbalovou střelnici. Ta totiž na bitvě Slavie s Mladou Boleslaví.

Užít si střelnici můžeš už dvě hodiny před zápasem, v sobotu od 17:00. Jestliže tvůj tým nastřílí nejvíc gólů, dostane možnost potěšit i další příznivce na tribunách.

O poločasové pauze totiž půjde znovu střílet. Pokud překonáš slávistických 14 gólů, může se dvě stě příznivců z tribun těšit na dárek v podobě voucherů v hodnotě 500 Kč do fanshopu Slavie. Navíc všichni fanoušci, kteří dají o poločase na stadionu gól, vyhrávají na týden auto od Emil Frey Select. No není to super? Tak přijď fandit na stadion a udělat si hezký fotbalový podvečer.

S předstihem si atrakci vyzkoušeli i sami hráči a vedlo se jim víc než skvěle. Tým ve složení Tomáš Souček, Vladimír Coufal, Petr Ševčík, Nicolae Stanciu a Přemysl Kovář se k výzvě postavil s vervou a na konečném výsledku se to hodně odrazilo. Dorazil i natěšený Alex Král, ovšem ostatní slávisty zkusil zmást dresem se jmenovkou David Luiz.

Sešívané nečekalo nic jednoduchého. V časovém intervalu jedné minuty museli do připravené klece nasázet co nejvíc branek. Tři tyče navíc střežil výborný brankář Honza Bartulík a pálit se smělo pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu, jak to určují pravidla střelnice.

K trampolíně se postavil Přemysl Kovář a začal nadhazovat. Slávisti okamžitě pálili ostrými. Po půlminutě měli hráči na kontě krásných šest branek. Tím to však rozhodně neskončilo. Ve zbytku času totiž přidali dalších osm tref. A to několik ran skončilo mimo nebo ztroskotalo na dobrém zákroku brankáře. Na konci si mohli Stanciu a spol. ve vítězném kolečku pořádně zařvat, protože se 14 góly stanovili nový rekord soutěže. Vedli si jako králové, stejně jako na ligových hřištích v loňské sezoně.

„Myslím, že jsme si vedli docela dobře,“ řekl skromně Tomáš Souček. A zároveň pozval fanoušky na duel s Mladou Boleslaví. Není proč váhat.