Zlatý hattrick na střelnici! FC AC SK nejlepší v Boleslavi

Fotbalová střelnice od Fortuny už si našla své stálé fanoušky. Do Mladé Boleslavi zavítal vítězný tým ze Slavie a Českých Budějovic FC AC SK. A znovu si vedl nejlépe! Na jackpot to ovšem tentokrát nestačilo.

Střelnici si vyzkoušeli i profesionálové Mladé Boleslavi. Šestice Tomáš Ladra, Marek Matějovský, Daniel Pudil, Lukáš Budínský, Jan Šeda a Muris Mešanovič nastřílela v náročných mokrých podmínkách s deštníky 7 gólů. Na tuto metu útočili fanoušci, těm už počasí přálo více. 

Top skóre zaznamenal v těžké výzvě navazování míče z voleje a pálení na branku zmiňovaný tým FC AC SK. Za časový limit jedné minuty vstřelil výtečných devět gólů a kromě poukazu na 10 000 korun do klubového fanshopu si odnesl i 5 000 korun jako volné sázenky od Fortuny za překonání profesionálů! 

Více než sedm branek potřeboval tým vsítit i v poločasové výzvě přímo před fanoušky na stadionu. Tentokrát to nevyšlo, počítadlo gólů se zastavilo na šesti trefách, jackpot tak nepadl. 

Další šance na skvělé ceny přijde už 28.9. na zápase Slavia - Mladá Boleslav! Otevíráme v 17:00. Doraz i ty užít si spoustu zábavy a zaútoč na výkon profesionálů!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně