Hráli si na fotbalisty a vystříleli jackpot! Fanoušci v Plzni dostanou 130 podepsaných dresů

17. 09. 2019 / Matěj Vybíral

Super fotbalová střelnice od Fortuny po reprezentační přestávce už zase rozdává radost a spoustu skvělých odměn. Tentokrát zavítala na pondělní dohrávku Viktorie Plzeň proti Jablonci. V zápase padlo pět gólů, a ještě víc před samotným hvizdem. Nejlepší výkon dne zaznamenal tým Mala Mochnak, který překonal nastavenou metu sedmi branek před utkáním i o poločasové přestávce.

Ve Štruncových sadech se dlouho čekalo na vysoko nastavenou laťku, jakožto nejlepší výsledek svítil na tabuli jeden gól. Poté však přišel tým Mala Mochnak, který si s náročnou výzvou, nahazováním míče o trampolínu, střílením z voleje a překonáním brankáře Honzy Webera, poradil suverénně nejlépe.

Po prvních dvaceti sekundách přitom vše nevypadalo tak růžově. Jak kapitán týmu utrousil před startem minutového limitu: „Hrajeme si na fotbalisty,“ tak to podle toho vypadalo. Špatné nadhozy, nepřesné střely, chyby v komunikaci.

Ovšem poté přišla první přesná rána a rázem se gólman Honza Weber mohl pouze ohlížet za přesnými dělovkami do šibenic a k tyčím. I s notnou dávkou štěstí nakonec tříčlenný celek Mala Mochnak dovršil i osmý gól a zajistil si kromě 10 000 korun do klubového fanshopu i 5000 korun jako volné sázenky od Fortuny za překonání sedmigólové mety profesionálů Viktorky.

O poločasové přestávce dostal nejlepší tým dne druhý pokus. Znovu stejná meta sedmi gólů, tentokrát však přímo na trávníku Doosan Areny před plzeňským kotlem. A znovu zazářil! Opět nasázel přes sedm branek a vystřílel fanouškům na rodinné tribuně 130 dresů. Dresy navíc podepsaly legendy Plzně Marek Bakoš, Daniel Kolář a Roman Hubník a budou je rozdávat na šlágru 11. kola FORTUNA:LIGY se Spartou!

Zní to skvěle, že ano? Tak neváhej a doraz si vyzkoušet fotbalovou střelnici i ty. Další možnost máš v neděli 22. září na zápase Mladá Boleslav – Baník Ostrava. Začínáme ve 13:30 a znovu budeme hrát o ceny v hodnotě 100 000 korun!