Překonej hráče Boleslavi na fotbalové střelnici a vyhraj jackpot v hodnotě 100 tisíc!

Super zábava míří do Mladé Boleslavi! Fortuna fotbalová střelnice se přesouvá ze západu Čech do Středočeského kraje. Ve městě automobilů se uskuteční zápas mezi domácím celkem a Baníkem. Dorazí i fotbalová střelnice, kterou si dopředu vyzkoušela i šestka mladoboleslavských hráčů. Přijď si zastřílet i ty a vyhraj jackpot v hodnotě 100 000 korun!

Nejlepší tým získává poukázku 10 000 korun na útratu ve fanshopu. Navíc, pokud vyhraješ, můžeš zabojovat i o jackpot pro další fanoušky a užít si na střelnici ještě další pokus. Přímo o poločase, přímo na hřišti stadionu. K další výhře stačí překonat počet sedmi branek, který vsítili sami hráči Mladé Boleslavi.

Navíc všechny výkony ze střelnice najdeš později na facebookové události akce, kde si můžeš pustit svůj výkon na videu.Budeš mít super zážitek i krásnou památku. A jak se vedlo samotným hráčům?

V Boleslavi sice pršelo, to ale nezastavilo šestici mladoboleslavských fotbalistů, aby si vyzkoušela Fortuna fotbalovou střelnici. Ke střelbě se postavili Tomáš Ladra, Marek Matějovský, Daniel Pudil, Lukáš Budínský, Jan Šeda a Muris Mešanovič. Na hrací ploše neměli vůbec jednoduchou úlohu. V intervalu šedesáti vteřin museli nasázet za záda několikanásobného mistra světa ve footbagu Honzy Webera co nejvíc branek. Pálit však mohli jen z voleje a po nadhozu o trampolínu.

Jak se ligovým profesionálům dařilo a jak to na střelnici vypadalo? Honza Weber pro jistotu ještě pravidla připomněl. „Vy kopete a já chytám. A já jsem nějakej gólman,“ nechybělo mu sebevědomí. „To jsem zvědav,“ zareagoval pohotově Marek Matějovský a hráči šli na věc.

Svým slovům brankář na začátku moc nedostál, hned první dva pokusy skončily gólem. Třetí ale naopak krásně vyrazil. Pak se Mladoboleslavským přestalo dařilo. Pálili mimo nebo ztroskotali právě na Weberovi. Po půl minutě měli na kontě pouhé dvě trefy.

Ve druhé půlce časového limitu boleslavská letka zabrala a přidala ještě dalších pět přesných zásahů. Dosáhla tak na metu sedmi branek. Chceš zkusit středočeské fotbalisty překonat? Přijď si na střelnici zakopat před zápasem s Ostravu, který se koná v neděli 22. září od 15:30. Střelnice bude připravena dvě hodiny před utkáním, doraz s předstihem. Střelnice čeká jen na tebe.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně