Zavlnilo sítěmi: Sešívané hráčky zdivočely, slávista šel tajně za svědka na svatbu sparťanovi

Sítěmi pokaždé zavlní něco výjimečného a nejinak tomu bylo i v uplynulém týdnu. Nejvíc se mluvilo a psalo o reprezentaci, která sehrála dva duely kvalifikace o EURO s překvapivou a výsledkově vyrovnanou bilancí. Slávistické fotbalistky oproti tomu dováděly jako smyslů zbavené, protože v Lize mistryň srazily Hibernian. Pomyslným králem se však stal sešívaný fanoušek, jenž vyrazil na svatbu kamaráda sparťana v červenobílém dresu. No není to úlet?

Ženich sparťan, svědek slávista. Došlo vůbec na „ano“?

Nevídané a neslýchané. Slávista na sparťanské svatbě? I to je možné. A dokonce bez toho, aby létaly facky a pěsti. Jeden ze sešívaných fanoušků se sice zúčastnil veselky svého kamaráda v řádném společenském oblečení, nic mu ale nezabránilo v tom, aby si vzal pod oblek i červenobílý dres, jímž mohl ženicha a svého kamaráda provokovat. A to také udělal. Výraz letenského příznivce a nejdůležitějšího muže dne hovoří za vše. I reakce šťastné nevěsty. Když se mají lidi rádi, jde zkrátka rivalita stranou. Recese ale být musí. A tak to má být.

Aby toho nebylo málo, museli Češi odehrát během krátké doby i další zápas. V očekávání nutné reputace se však tentokrát nezalekli výzvy, převezli všechny škarohlídy a umlčeli brblající příznivce. Proti Černé Hoře nezopakovali stejnou chybu a nasázeli soupeři tři góly. Utkání tak provázela bezbřehá radost. Jak by také ne. Teď už by je kdejaký vesnický Pepík třeba do týmu vzal.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gólová radost Lukáše Masopusta ?

Příspěvek sdílený Česká fotbalová reprezentace (@ceskarepre),

Jako vrba Mlátička. Slávistky si vyřvaly hlasivky

Že vyhrávat je slast, vědí slávistické fotbalistky velmi dobře už z předchozích sezon. Teď si vítěznou euforii opět připomněly, když v zápase 1. kola Ligy mistryň nekompromisně rozebraly skotský tým Hibernian a zapsaly triumf 4:1. Přesně tak, jak při oslavě mlátily kopačkami, ubily soupeřky na hřišti parádní hrou. Oslava navíc chvílemi musela připomínat scény z legendárního Harryho Pottera a jeho setkání s vrbou Mlátičkou. A možná úspěšné dámy tak vehementně klepaly proto, aby to slyšely i jejich věčné rivalky ze Sparty. Ty totiž svůj duel prohrály.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně