Marek Rybář jakožto poslední postupující do srpnového měsíčního finále

Poslední týdenní anketa v měsíci srpnu je za námi a my známe vítěze. Kdo doplní první dva finalisty v souboji o celoroční finále? To jste rozhodli vy, fanoušci. Pojďme se na to tedy podívat.

Mestecký FK v rámci Ústeckého KP na svém hřišti dokázal porazit SK Stap-Tratec Vilémov 3:1. Připsal si tak do tabulky důležité tři body. Na nejhezčí branku ovšem vyhráli rozhodně hosté. Konkrétně tedy Marek Rybář.

Probíhala padesátádruhá minuta, když hosté přišli s netradičním rozehráním volného přímého kopu do strany hřiště. Těžko říct, zdali úspěšný střelec spíše zamýšlel centr, tak či onak, úspěch slavil. Jeho padavý míč totiž zapadl z velké vzdálenosti i úhlu přímo pod břevno branky.

Domácí tým sice třemi góly za sebou otočil vývoj zápasu, ale fanoušci přispěchali alespoň s menší záplatou v podobě vítězství v naší anketě. Marek tak postupuje do měsíčního finále.

Kmenový hráč Varnsdorfu prošel všemi jeho kategoriemi a nyní sbírá zkušenosti i v krajském přeboru. Pokud se mu tak bude dařit i nadále, možná jej brzy uvidíme třeba ve druhé lize. Držíme palce!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně