Poslední srpnová nominace ankety o Gól snů je venku

Ačkoliv již máme září, tak si dáme ještě srpnovou anketu, ve které rozhodneme o posledním účastníkovi v měsíčním finále ankety o Gól snů.

Petr Eliáš

Petr Eliáš hraje za Admiru Praha, která v rámci ČFL skupiny A hostila v nádherném zápase Loko Vltavín. Malé derby šlo nakonec pro Admiru, která v divokém zápase zvítězila 3:2. Právě vítězná branka jde za Petrem, který trefil skákavý míč zkrátka skvěle. Jeho bomba skončila v šibenici a vyhrála tři body.

Tomáš Čížek

Další trefa pochází z Libereckého KP, kde Jiskra Mšeno hostila Sedmihorky. Domácí hostům nedovolili ani branku a sami dali dvě, po zásluze tedy zůstaly všechny body doma. Zasloužil se o něi Tomáš Čížek, který vystřihl parádní nůžky, jejichž zakončení skončilo ve vzdálenějším dolním rohu branky, kam se brankář natáhnout nemohl.

Marek Rybář

Mestecký FK v rámci Ústeckého KP na svém hřišti dokázal porazit SK Stap-Tratec Vilémov 3:1. Připsal si tak do tbulky důležité tři body. Na nejhezčí branku ovšem vyhráli rozhodně hosté. Konkrétně tedy Marek Rybář.

Probíhala padesátádruhá minuta, když hosté přišli s netradičním rozehráním volného přímého kopu do strany hřiště. Těžko říct, zdaliuspěšný střelec spíše zamýšlel centr, tak či onak, úspěch slavil. Jeho padavý míč totiž zapadl z velké vzdálenosti i úhlu přímo pod břevno branky.

Martin Jirouš

Poslední soutěžící v tomto kole ankety je Martin Jirouš z TJ Sokolo Čížová. Domácí vyhráli nad hosty z Hořovicka bez obtíží 6:0 a dokonce dali i krásný gól. Rychlý, krátký rozběh, bomba a volný přímý kop z hranice šestnáctky skončil pod břevnem. To se často nevídá!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně