Střelnice vyráží do Plzně! Využiješ dobrou šanci na jackpot? Hrajeme o 130 dresů

Reprezentační přestávka je u konce a FORTUNA:LIGA se vrací, s ní i tradiční fotbalová střelnice od Fortuny! Ta tentokrát zamíří na zajímavou dohrávku 9. kola mezi Viktorií Plzeň a Jabloncem v pondělí 16. září, otevírá se v 15:30. Fanoušci budou mít skvělou šanci vystřílet jackpot!

Fortuna střelnice už jezdí po českých stadionech druhou sezónu a našla si své oblíbence. Fotbalová fanzóna je to totiž velmi jednoduchá a zábavná. Sestav tým o dvou až deseti hráčích, přihlas ho u střelnice do soutěže a zastřílej si. Musíš nahazovat míč o trampolínu a z voleje pálit na našeho gólmana. Čím víc branek za jednu minutu, tím větší šance na výhru. Navíc se pak můžeš těšit na video ze svého výkonu, které najdeš nejpozději několik dní po skončení akce ve facebookové události.

Na nejlepší tým dne čeká poukaz v hodnotě 10 000 korun do klubového fanshopu! A to není vše, o poločasové přestávce si zkusí střelnici ještě jednou, tentokrát přímo na hrací ploše Doosan Areny. Pokud se mu povede překonat výkon profesionálů Viktorky, vybojuje pro fanoušky skvělé ceny! Ty jsou opravdu exkluzivní. Legendy Plzně Marek Bakoš, Daniel Kolář a Roman Hubník podepsaly dohromady 130 dresů a budou je rozdávat na šlágru 11. kola se Spartou!

A jak si vedli hráči Viktorie Plzeň na fotbalové střelnici? Pětice Jan Kovařík, Tomáš Hořava, Ondřej Mihálik, Roman Procházka a Jean-David Beauguel odstartovala výborně a nasázela několik přesných zásahů. Pětadvacet sekund před koncem jich bylo solidních sedm a jak poznamenal jeden z hráčů: „Mě to strašně baví!“ Ovšem poté už plzeňská mířidla nebyla tak přesná a Západočechům navíc v posledních deseti sekundách došly míče. Nastal čas na improvizaci, která dopadla… no, radši se podívejte sami.

Sedmigólový počin Viktoriánů znamená, že vítězný tým musí nastřílet pro jackpot o poločasové přestávce osm branek! To je meta jistě dosažitelná. Tak neváhej a přijď si vyzkoušet střelnici na zápas Plzeň – Jablonec 16. září, střelnici otevíráme už v 15:30! Možná to budeš právě ty, kdo zajistí fanouškům jedinečnou výhru. Minimálně si odneseš skvělý zážitek a spoustu zábavy.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně