Jiří Drobný akrobaticky vyhrál první anketu o Gól snů v této sezóně

Tak a je to tady, po letní pauze je zpět anketa o Fortuna Gól snů a my jsme začali opravdu zostra. K vidění bylo na českých hřištích více než dost nádherných branek, ale ta, co vystřihl Jiří Drobný, nakonec získala nejvíce hlasů a míří do měsíčního finále.

TJ Baník Královské Poříčí v rámci Karlovarského KP hostil na své půdě SK Toužim a nutno podotknout, že se se soupeřem vůbec nemazlil. Uštědřil mu debakl 12:0 a není tedy divu, že jedna z branek se dostala i do našeho týdenního výběru. No a ten nakonec také ovládla.

Psala se 30. minuta, když domácí vedli již o tři branky a schylovalo se k další. Po rohu se míč po několika odrazech dostal až k Jiřímu Drobnému, který se na kraji malého vápna akrobaticky opřel do míče a padavou ranou jej dostal do sítě.

Brankář se jen marně natahoval po náramně umístěné střele a není divu, že nakonec tato branka získala v naší anketě nejvíce hlasů. Po zásluze se tedy představí i v měsíčním finále, kde bude bojovat o postup do toho celoročního.

Šikovný záložník dokonce touto parádičkou dovršil hattrick, k němuž přidal i čtvrtý zářez v 82. minutě. V půlce června navíc dal čtyři góly i Staré Roli a zdá se tedy, že v noze to opravdu má. Nezbývá než doufat, že takových počinů od něj uvidíme ještě nespočet.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně