Devět gólů a výhra! Dražický koně si na sešívané střelnici docválali pro triumf. Jackpot odolal

Byl to velký fotbalový svátek. Slavia se o uplynulém víkendu střetla na domácím hřišti s Bohemians a její fanoušci si malé pražské derby nemohli vynachválit. Sešívaní porazili klokany 4:0 a poslali je domů do Ďolíčku s výpraskem. Ještě větší radost mělo mužstvo „Dražický koně“, které si přišlo vyzkoušet Fortuna fotbalovou střelnici, nasázelo nejvíc branek a zvítězilo. Jak se členům týmu dařilo?

Fortuna fotbalová střelnice tentokrát vyrazila do vršovického Edenu, kde se v sobotu odehrálo malé pražské derby mezi červenobílými svěřenci trenéra Trpišovského a zeměpisně blízkým rivalem z Bohemky. U mače na ostří nože nemohla chybět ani parádní atrakce, která fanoušky naladila na zápas ještě před jeho výkopem.

Fotbaloví příznivci si mohli vytvořit týmy o dvou až deseti hráčích a zkusit štěstí. Nejlépe se ve střelbě z voleje a po nadhozu o trampolínu dařilo týmu „Dražický koně“. Ten v časovém intervalu jedné minuty nasázel pěknou řádku branek a zaslouženě si odnesl triumf.

Týmoví parťáci to však neměli vůbec jednoduché. Hned první střelu zlikvidoval brankář Honza Bartulík, po druhé ráně zase zazvonila tyč. Třetí skončila nad břevnem. Tak to šlo celých dvacet vteřin, než „koně“ vsítili první gól. Na druhou část limitu si ale schovali formu a dostali míč za gólmanova záda ještě osmkrát. V závěru se tak mohli tři kluci a dívka, jež nadhazovala míče, radovat z devíti branek i krásné výhry.

To ale zdaleka nebylo vše. O poločasové pauze se „Dražický koně“ pokusili vyrovnat skóre slávistických hráčů, kteří s předstihem nasázeli rekordních 14 gólů. Sice se jim dařilo skoro stejně dobře jako mezi fanoušky, sedm tref však na slávisty nestačilo a jackpot zůstal nevyužit. Vítězové si přesto odnesli desetitisícový šek na nákup ve fanshopu.

Ani ti, co na střelnici neuspěli, ale nemusí smutnit. Nejpozději v úterý budou na facebookové události k akci videa se všemi týmy. Skvělá památka na super zážitek.

Že sis střelnici ještě nevyzkoušel? Tak sleduj její cestu po českých fotbalových stadionech. Příště míří do Opavy. Třeba se tentokrát poštěstí právě tobě.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně