Fotbalová střelnice míří do Opavy! Přijďte si zastřílet a užít parádní fotbalové odpoledne

Plnou parou vpřed. A jede se dál. Fortuna fotbalová střelnice nezahálí a navíc vůbec nezpomaluje tempo. První zářijový víkend totiž opět vyráží do akce. Tentokrát zavítá do Opavy, kam přijedou úřadující šampioni ligy ze Slavie. Unikátní atrakci si s předstihem vyzkoušeli i samotní hráči slezského kubu a nevedli si vůbec špatně. Doraz na jejich duel se sešívanými, vyzkoušej si střelnici a pokus se je vyrovnat nebo i překonat. Střelnice je tu právě pro tebe.

FORTUNA:LIGA se rozběhla závratným tempem a s ní se rozjela i její střelnice, která už loni přinesla radost a zábavou celé řadě fanoušků na spoustě stadionů. Také v průběhu letošního ročníku už parádní atrakce objela několik zápasů a všude sklidila velký úspěch.

Příště vyrazí do daleké Opavy, kde se domácí celek utká s pražskou Slavií. Střelnici si dopředu vyzkoušeli samotní hráči, a přestože to neměli vůbec jednoduché, celkem se jim zadařilo. Profi fotbalisté měli stejné podmínky jako ostatní. V časovém intervalu jedné minuty museli nasázet do připravené branky co nejvíc gólů. Pálit však mohli pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Mezi tři tyče se navíc porazil brankář..

Ačkoliv to nejdřív nevypadalo nejlépe, na konci Opavané zabrali a stanovili vlastní skóre na osm přesných zásahů. Chceš otestovat svoje schopnosti a zkusit své oblíbence překonat? Vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a přijď 1. září na duel mezi SFC a Slavií. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem.

Určitě neváhej. Pokud se tvému týmu podaří zvítězit, můžeš vedle ceny za výhru brát o poločasové pauze ještě jackpot příznivce svého celku. Znovu se postavíš na střelnici a pokud se svými kamarády dosáhneš alespoň stejného počtu branek jako profi hráči, vyhraje.. fanoušků skvělé ceny. A to už je hodně velká bomba. A co když nevyhraješ? Nevadí. Odneseš si super zážitek, který si navíc můžeš „zopakovat“. Na facebookové události bude nejdéle v úterý video se všemi účastníky soutěže. Můžeš si svůj výkon zanalyzovat a schovat na památku. Zkrátka. Je to pecka.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně