Bonus: Kritik z internetu si na střelnici vyzkoušel úděl gólmana. Jak to dopadlo?

Komentářem na Facebooku to začalo a spousty góly v síti skončilo. Fanoušek Dan zkritizoval gólmana Honzu Bartulíka za výkon na fotbalové střelnici. Ale nezůstalo jen u schovávání za monitorem. K situaci se postavil čelem a sám se nabídl, že zkusí čelit ranám fotbalistů pražské Slavie. A Přihraj mu vyšlo vstříc.

"Boha. Hlásím se na jeden díl místo gólmana. Každý díl je tam jak špalek. I popelnice by chytla víc. Sice mám už 32 let a už chytám jen párkrát za rok malý fotbal, ale tohle je hrůza. Mám zájem odchytat jeden díl. Děkuji," napsal Dan před časem na Facebook Přihraj pod jeden z dílů střelnice.

Rozhodli jsme se jeho výzvu přijmout a pozvali jej, ať si zachytá proti úřadujícímu mistrovi. Dan se na fotbalové střelnici od Fortuny záhy přesvědčil, že chytat míče napálené z voleje není žádná sranda.

Naopak je to obtížný úkol. Jak pro střelce, tak pro brankáře. Jak to tak bývá, od monitoru počítače vypadá všechno snadně, ale v praxi je to složitější. „To je takhle blízko furt? Na videu to tak nevypadá. Kdybych to věděl, tak nikam ani nic nepíšu,“ komentoval Dan střelnici poté, co si ji jako gólman vyzkoušel.

Jak se ihned ukázalo, žádná prča to pro něj nebyla. Po tvrdých ranách se sice snažil skákat a pár zákroků si připsal, ale síly rychle došly a slávisté nastříleli rekordních osmnáct gólů! Od fotbalistů to poté schytal i slovně: „Díro!“ pokřikovali.

Ovšem Dan si zaslouží uznání za velkou odvahu, že se o roli gólmana sám přihlásil, necouvl a skutečně si ji vyzkoušel. Vše také skončilo v přátelském duchu. Od slávistů obdržel podepsaný dres a pozvánku na sobotní vršovické derby Slavia : Bohemians. Fotbalová střelnice od monitoru možná vypadá snadně pro střelce i brankáře, ale ve skutečnosti tomu tak není. Vyzkoušej si ji také na vlastní kůži.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně