Fortuna Gól snů pokračuje první nominací této sezóny

Tak jsme se dočkali. Po startu nejvyšších lig odstartovali i ty nižší a to znamená, že naše anketa o Gól snů je zpět. Začínáme hodně zostra, která luxusní trefa postoupí do měsíčního finále za srpen?

Daniel Kuchař

Privilegium prvního nominovaného v letošní sezóně získává Daniel Kuchař, který v Divizi E hraje za Hranice. Ty si poradily v prvním kole s Bzencem na jeho půdě 3:1 a hlavně Danův výstavní gól stál za to. Ve 33. minutě se akrobaticky položil do centru a neskutečnou pumelicí propálil brankáře soupeře. Rozhodně jedna z nejkrásnějších branek, které u nás soutěžily!

Jiří Drobný

V rámci Karlovarského KP se urodil na úvod nebývalý debakl. TJ Baník Královské Poříčí doslova zničil SK Toužim 12:0 a není tedy divu, že alespoň jedna branka se dostala i k nám. Postaral se o ní Jiří Drobný. Také on se luxusně položil do nůžek a s tříhl míč přímo pod břevno. Tento týden to budou mít fanoušci s hlasováním opravdu složité. 

Alex Vavroušek

Akrobatické střelce se pokusí převést Aleš Vavroušek z SK Stap-Tratec Vilémoc. Ten v rámci Ústeckého KP porazil domácí ASK Lovosice 2:0 a hlavně první gól stál za to. Aleš dostal nabito na hranici velkého vápna, nezazmatkoval a placírkou technickou ránu poslal nechytatelně do protipohybu brankáře.

Petr Švach

Čtvrtým do party našich střelců je Petr Švach z FC TVD Slavičín. Ten remizoval s FK Hodonínem v Divizi E 2:2 a Petrův gól byl tak velmi důležitým a také kuriózním. Slavičín inkasoval a ihned z rozehrávky vyrovnal na 2:2. Petr místo přihrávky zpět na spoluhráče zkusil střelu přímo z rozehrávky a nachytal gólmana na švestkách. Ten míč letící pod břevno nedokázal zkrotit a body se dělily.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně