Přijeli jsme kvůli střelnici! říkají. Stejný tým vítězí po Ďolíčku i na Střeleckém ostrově

20. 08. 2019 / Matěj Vybíral

Před dvěma týdny zazářil tříčlenný tým FC Háje Jižní Město a na hřišti Bohemians dokonce vystřílel jackpot. Nyní se tito borci vydali do Českých Budějovic, jen aby si znovu užili fotbalovou střelnici. Tentokrát pod značkou FC AC SK. A předzápasové představení stálo za to! Jen o poločase to tentokrát na jackpot nevyšlo, přesto chlapci z Prahy zaslouží velké uznání.

Fotbalová střelnice od Fortuny se stává fenoménem. Od nové sezóny přináší i možnost vybojovat odměny v hodnotě 100 000 korun. To, a hlavně spousta zábavy, nalákalo fanoušky na premiéře fotbalové střelnice v Českých Budějovicích před zápasem se Slavií.

Týmy o dvou až deseti hráčích měly za úkol nahazovat míč o trampolínu a pálit z voleje na branku. Za časový limit jedné minuty se snažily vsítit co nejvíce gólů, přičemž musely samozřejmě překonat gólmana.

Z vítězství se radovala známá trojka z minulé střelnice v Ďolíčku. Přitom ještě po půl minutě měli na kontě fanoušci z Prahy pouze dvě trefy! Poté však své rány začali umisťovat naprosto precizně a poslední úspěšnou střelou souběžně se sirénou stanovili výkon dne na deseti gólech. A díky tomu k prémii 10 000 korun v klubovém fanshopu získali i 5 000 korun jako volnou sázenku od Fortuny, jelikož překonali devítigólový počin profesionálních fotbalistů Dynama.

Stejný výkon potřeboval celek FC AC SK předvést i o poločasové přestávce. Jackpot ovšem tentokrát fanoušci nevystříleli, trefili se "jen" sedmkrát. A co slibuje kapitán? „Příště budeme lepší!“ Pokusy všech týmů si můžeš prohlédnout už zítra ve facebookové události.

Další možnost budou mít už tuto sobotu na utkání Slavia : Bohemians s výkopem v 19:30, střelnice startuje dvě hodiny před utkáním. Přijď na Sinobo Stadium vyzkoušet atrakci i ty a můžeš vyhrát skvělé ceny! A i kdyby se to nepovedlo, vítězí všichni, nejlepší odměnou je totiž pořádná porce zábavy.