Hvězdy Slavie v čele se Součkem a Stanciem suverénním výkonem stanovily rekord střelnice

19. 08. 2019 / Přihraj

Třaskavé střetnutí se blíží. Vršovické derby mezi Slavií a Bohemians je vždycky velkým fotbalovým svátkem. V sobotu nebude před zápasem chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Přijď si užít skvělý zápas a zastřílet si o skvělé ceny. Nově se také můžeš stát hrdinou svého sektoru, když o poločase vstřelíš víc gólů než slávisti.

Jenže výzva stojí opravdu vysoko, slávističtí fotbalisté totiž na střelnici zaznamenali nový rekord, ten původní vydržel nejvýš v žebříčku téměř rok. Chceš jejich výkon vyrovnat, nebo možná i překonat?

Utvoř si tým o dvou až deseti hráčích a doraz v sobotu 24. srpna na duel Slávky s Bohemkou dřív. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem. Pokud tvůj tým vyhraje, o poločasové pauze budeš pálit na našeho brankáře ještě jednou, a to přímo na trávníku Sinobo Stadium.

Pokud překonáš se svými parťáky slávistických 14 gólů, může se dvě stě příznivců z tribun těšit na dárek v podobě voucherů v hodnotě 500 Kč do slávistického fanshopu.Navíc nejlepší střelec vítězného týmu získá na víkend auto od Emil Frey.

Fotbalovou střelnici si vyzkoušely i hvězdy Slavie, před kterými stál náročný úkol. V časovém intervalu jedné minuty museli ukázat co nejpřesnější mušku a nastřílet co nejvíc branek do připravené klece, kterou střežil brankář Honza Bartulík.

Pálit však mohli jen z voleje a po nadhozu o trampolínu. Jak se s takovou fuškou slávisté popasovali? Nástrahy parádní atrakce se rozhodli vyzkoušet hvězdy sešívaných Petr Ševčík, Vladimír Coufal, Tomáš Souček, Přemysl Kovář a Nikolae Stanciu. Ještě než se vrhli do boje, objevila se další posila. Na ploše se zničehonic mihl dres Davida Luize i jeho pověstný účes. Obránce Arsenalu to však nebyl, to si jen ze spoluhráčů udělal legraci Alex Král, který jako by Brazilci z oka vypadl.

Jednadvacetiletý reprezentant se přidal ke stávající pětce a zábava mohla začít. Gólman Kovář svým kamarádům z pole nadhazoval, a ti pálili ostrými. Po půlminutě měli na kontě krásných šest branek. Tím to však rozhodně neskončilo. Ve zbytku času totiž přidali dalších osm tref. Na konci si mohli ve vítězném kolečku pořádně zařvat, protože se 14 góly stanovili nový rekord soutěže. Sesadili tak z trůnu fanouškovské týmy SK Rejšice a Dvacetjednička, které s 12 zásahy vládly historickým tabulkám atrakce.

„Myslím, že jsme si vedli docela dobře,“ řekl skromně Tomáš Souček. A zároveň pozval fanoušky na duel s Slavie s Bohemkou. Na fotbalovou střelnici určitě dorazí dost fanoušků z obou táborů a bude zajímavé sledovat, zda nejlepším týmem budou fanoušci Slavie, nebo Bohemky.

Chceš si střelnici taky vyzkoušet, zjistit, jak ti jde střelba a možná i zkusit dorovnat nebo překonat rekord? Doraz do Edenu s předstihem, fotbalová střelnice bude připravená už dvě hodiny před výkopem.

 

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články