Zklamaní fanoušci, rozezlený kouč. Stáli jsme tam jak kuželky, štvalo Jílka

Sparta stále nemůže v nové sezoně najít pohodu. Svěřenci trenéra Jílka sice vsítili tři branky, na nabuzenou Boleslav to však nestačilo. Středočeši se radovali ze čtyř tref a v posledních minutách obrali Letenské o všechno. A to rozezlilo sparťanského kouče. „Stáli jsme tam jako kuželky,“ čílil se po těsné porážce a další bodové ztrátě.

Nehrálo se v kuželkárně, ale na trávě. Přesto nedělní duel mezi Mladou Boleslaví a Spartou partičku na naleštěné dráze tak trochu připomínal. Především kvůli hodnocení, které vypustil z úst sparťanský trenér Václav Jílek.

Letenští si jeli do města aut pro vítězství, a přestože v zápase ani jednou nevedli a neustále museli dotahovat, svítilo na ukazateli chvíli před koncem vyrovnané skóre 3:3. Když už to vypadalo na remízu, Středočeši udeřili. A domácí tribuny ovládla euforie. Připravit o body Spartu? To je přece něco.

Letenští naopak opouštěli hřiště se sklopenými hlavami. A to si ještě museli vyslechnout pérování v kabině. Kouč Jílek si nebral servítky ani před novináři, v kabině tak musel způsobit hotový tajfun. O svých svěřencích se vyjádřil jako o předmětech, které hráči srážejí kuželkovými koulemi. „Stáli jsme tam jako kuželky. Dostáváme góly po naivních a triviálních chybách v obraně. Pokud to neodstraníme, nebudeme úspěšní,“ řekl směrem k hráčům.

Na duši mu určitě lehko nebylo. Spartu přišel zvednout, přitom jeho tým už stačil padnout se Slováckem a Boleslaví, remizovat s Českými Budějovicemi a porazit „jen“ Jablonec a Příbram. Tady to chce opravdu přidat plyn.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně