Fotbalová střelnice míří na Střelecký ostrov. Padne jackpot i v Českých Budějovicích?

Po Baníku a Bohemce budou mít možnost vybojovat skvělé ceny fanoušci Dynama České Budějovice. Fortuna fotbalová střelnice se ukáže v rámci duelu 6. kola, kdy Jihočeši vyzvou vedoucí Slavii. Povede se ti překonat profesionály a vystřílíš pro sebe i ostatní fanoušky skvělé ceny?

České Budějovice se vrátily do FORTUNA:LIGY po čtyřech letech a zatím si nevedou vůbec špatně, po pěti kolech mají na kontě jednu výhru, dvě remízy a dvě porážky. Navíc na každý domácí zápas dorazilo přes 4000 fanoušků, na duel se Spartou přišel dokonce plný dům.

Právě fanoušci Dynama si mohou užít v pátek 16. srpna spoustu zábavy, když na stadion s příhodným názvem Střelecký ostrov dorazí poprvé Fortuna fotbalová střelnice. A o co jde? Úkolem týmu o 2-10 hráčích je nahazovat míč o trampolínu a za časový limit jedné minuty co nejvícekrát ranou z voleje vypálit na branku a překonat gólmana.

S těžkým úkolem se popasovali i samotní hráči Českých Budějovic. Šestice David Ledecký, Jindřich Staněk, Jiří Kladrubský, Martin Vozábal, Lukáš Provod a Petr Javorek si nevedla vůbec špatně. Od začátku Jihočeši vsadili na razanci a co zamířilo na branku, na to Honza Bartulík neměl nárok. Nakonec z toho bylo devět úspěšných pokusů, což je nastavená laťka pro tebe a další fanoušky!

A kdy si můžeš stejnou výzvu zkusit? Doraz před pátečním zápasem se Slavií, střelnice se otevírá dvě hodiny před úvodním hvizdem, tedy v 16:00!

Nezískáš jen skvělý zážitek a neužiješ si jen spoustu zábavy, ale pokud budeš členem nejlepšího týmu, o poločasové přestávce budeš pálit na střelnici ještě jednou přímo před fanoušky na stadioně! A jestli se ti povede překonat hranici nastavenou profesionály, tedy devět gólů, získáš pro sebe i ostatní fandy výtečné ceny.

Hrajeme o 370 poukazů na dvě McMenu v restauracích McDonald's zdarma a 200 šál Dynama!

Co víc si přát? Tak doraz v pátek před zápasem vyzkoušet si tuto atrakci a třeba to budeš právě ty, kdo vystřílí jackpot. Navíc se nově můžeš těšit i na video z výkonu svého týmu, které se po víkendu objeví v oficiální facebookové události střelnice!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně