Sítěmi vlní přestupová bomba, reinkarnace Antonína Panenky či problémy s věkem

Ligy po celém světě se pomalu, ale jistě probouzejí a s tím i fotbalové dění. My se tedy opět vrháme na sociální sítě, kde zjišťujeme co zrovna sítěmi vlní. Megapřestup v Anglii, Panenkova penalta a nebo třeba úsměvná situace v Německu.

Mega bomba v Anglii, David Luiz mění dres!

224 000 000 milionů korun. Obrovská suma přitekla do pokladničky Chelsea za přestup jednoho z nejoblíbenějších obránců na světě. David Luiz se totiž přesunuje do dresu Kanonýrů a začne tedy sezónu v Arsenalu. Kouč Unaie Emery přišel v poslední přestupový den s obrovskou peckou, která nyní jistě bude třást fotbalovým světem ještě pár dní. Trocha české stopy se najde i v tomto příběhu. Při posledním obchodu mezi oběma kluby totiž šlo o přesunutí Petra Čecha, o čtyři roky později je to tedy David Luiz, kdo v rámci dvou londýnských rivalů mění dres.

 

Nesmrtelná Panenkova penalta ožila v Bělehradě

V úterý se hrálao utkání třetího předkola Ligy mistrů mezi Kodaní a Crvenou Zvězdou Bělehrad. Pro českého fotbalového fanouška zdánlivě neatraktivní utkání. V 84. minutě se ovšem Jonas Wind, fotbalista Kodaně, nebál dloubáčkem doprostřed branky proměnit penaltu a vyrovnat na 1:1. Dost možná nevědomky tak dal vzpomenout na gól Antonína Panenky, který před 43 lety na stejném stadionu pokořil legendárním pokutovým kopem Němce Seppa Maiera.

Pane, osmnáct už bylo?

Není to tak dávno, co v minulé sezóně sítěmi provlnila informace o nejmladším střelci v nejvyšší indické lize. Tehdy se přišlo na to, že mladík není až takový mladík a je mu o pár let více než uváděl. Člověk si řekne, že přeci jen v nepříliš věhlasné lize se to může stát. Podobnou situaci ale nyní řeší v Německu, kde se spekuluje o tom, že záložník Bakery Jatta z Gambie, hrající za Hamburk, zfalšoval při vstupu do země své údaje a ubral si tři roky. Klub uvedl, že za svým hráčem stojí. Tak uvidíme jak to všechno dopadne.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně