Fotbalový víkend s vůní rekreace, Groundhoppík zve do oblíbené dovolenkové destinace

Kempy a turistické stezky okolo naší největší vodní nádrže zná kdekdo. Jen opravdoví fajnšmekři ale směřují k lipenské přehradě za fotbalem. A přeci! O nadcházejícím víkendu se na jejím levém břehu hrají hned dvě zajímavá střetnutí českokrumlovského okresního přeboru, a náš Groundhoppík doporučuje dvě destinace k návštěvě! Vyraz prozkoumat hřiště v Horní Plané a v Černé v Pošumaví.

Lipno. Při vyřknutí tohoto slova se jistě vidíte na některé z lipenských pláží, na dece a s hezky vychlazeným nápojem v ruce. Fotbalovým nadšencům ale může několikadenní rekreace zevšednět, a tak přijde vhod nějaké to kulturní zpestření. Podél šumavskými hvozdy obklopeného vodního díla se najde plejáda hřišť a aktivních týmů, které pomohou fotbalové choutky naplnit.

Jeden z takových je i v „hrázním” městečku Lipno nad Vltavou. A právě tento celek se v sobotu vydává k přehradnímu derby do Horní Plané. Stačí se chvíli klikatit kolem vody a jste na hřišti domácí Smrčiny. Výkop zahajovacího duelu nové sezóny je naplánován na pátou hodinu. Českokrumlovský okresní přebor se hraje i v neděli a to co by kamenem dohodil od Plané. „Za mostem” v Černé v Pošumaví má svůj domov tým FC ROMO Český Krumlov. Jak již název napovídá, tým je složen z hráčů především romské národnosti. V sezónním otvíráku pak vyzve rezervu Kaplic.

Dej nám tip na své oblíbené fotbalové destinace!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně