Novinka na Fortuna fotbalové střelnici! Každý tým se může těšit na video se svým výkonem

Fotbalová střelnice válí. Týden co týden vyráží do různých koutů republiky, kde v rámci duelů FORTUNA:LIGY přináší spoustu zábavy, ZÁŽITKŮ a krásných cen. Za hlavní hvězdy tu však nejsou profi fotbalisté. Těmi, kdo překonává milníky i ostatní soupeře, jsou fanoušci. A pokud se střelnice zúčastní, mohou se na svůj výkon i zpětně podívat. Po každém kolem totiž je k dispozici video se všemi týmy.

Pokud se akce se svými přáteli zúčastníš, můžeš se navíc těšit i na skvělou dokumentaci, kde zanalyzuješ svůj výkon. Všechny týmy se totiž mohou na svou střelbu podívat na Facebooku. Videa jsou k dispozici ve Facebook události z konkrétní střelnice, a to vždy nejdéle v úterý po víkendové akci. Najdi své video a sdílej ho s přáteli. Tady najdeš seznam se střelnicemi i s odkazem na videa. Tak se střelnice nezapomeň zúčastnit. Že třeba nevyhraješ? Nevadí. V podobě videa máš i unikátní památku na své snažení. Neváhej a už sleduj, kde bude střelnice příště.

Na fanoušky zapůsobila už loni a ani letos neubírá plyn. Fortuna fotbalová střelnice se opět rozjela na české stadiony, kde přináší radost, zábavu a parádní dárky. Fanoušci si díky ní mohou vyzkoušet svou přesnou mušku. Ale rozhodně ne za jednoduchých podmínek. Musí vytvořit tým o dvou až deseti hráčích a do branky smí pálit pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Tři tyče navíc vždycky střeží zkušený brankář. Kdo se v časovém intervalu jedné minuty trefí nejvíckrát, vyhrává hodnotné ceny.

Letos může vítězný tým nově přihrát dárky i další kupě fanoušků. Pokud o poločasové přestávce přestřílí profi fotbalisty domácího týmu, který si střelnici vždy zkouší dopředu, vyhrává pro příznivce do ochozů stadionu dresy nebo jiné fanouškovské ceny. Naposledy už se rozdávalo na Baníku a Bohemce. No není to paráda?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně