Zahozená penalta? Kopl jsem to na h***o, prskal příbramský Zeman

Byla to slova pěkně od podlahy. Ale na zápas Příbrami se Spartou sedla jako pozadí na hrnec. Přestože si Letenští vypracovali ve vzájemném duelu dvoubrankový náskok, mohl jejich soupeř duel ještě alespoň trošku zdramatizovat. Martin Zeman však trestuhodně zazdil nařízenou penaltu a pohřbil veškeré naděje svého týmu. Co se mu naopak povedlo, byl následný komentář. Řekl přesně to, co mu přišlo na mysl.

Už v prvním poločase duelu mezi Spartou a Příbram to vypadalo takřka jako rozhodnutý zápas. Domácí se díky dvěma trefám dostali do vedení a vykročili za vítězstvím. Ve 42. minutě však přišel zlomový moment, který mohl jásajícím fanouškům pěkně zatnout tipec.

Krejčí v pokutovém území podkopl Treglera a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. K důležité exekuci se postavil zkušený Martin Zeman, a pokud by proměnil, měla by Sparta ještě hodně velké problémy. Do kabiny by si totiž odnesla pouze tenký náskok, Příbram naopak psychickou vzpruhu.

Scénář, který by domácí fanoušky rozhodně nepotěšil, se však nekonal. Zeman penaltu nekopl dobře a Nita ho skvěle vychytal. Nebylo tak vůbec překvapivé, že se neúspěšný střelec po zápase nešetřil. Obzvlášť poté, co domácí přidali ještě jednu trefu a přibalili Příbrami na cestu domů nepěkný dárek v podobě prohry 0:3.

„Kopnul jsem to na h***o. Bohužel, život jde ale dál. Asi si teď ze mě jen kamarádi budou chvíli dělat srandu,“ vyjádřil se Zeman plamenně a rozhodně ne líbivou češtinou.

Aby také ne. Prohra ho opravdu štvala. Navíc když ji Příbram schytala i jeho přičiněním. „Myslím, že se nemáme za co stydět. Chtěli jsme si to se Spartou rozdat. Měli jsme tam nějaké náznaky směrem dopředu, nebyli jsme pasivní. Kdybych dal penaltu, mohlo to být jiné,“ kál se.

Co tak nestačil udělat při zápase, stalo se po něm. Možná ani ne tak výkon jeho týmu, ale spíš jeho výrok a zahozenou šanci si všichni totiž na dlouho zapamatovali. Tak příště líp.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně