Jackpot padl i v Ďolíčku! Háje vystřílely fanouškům ze svého sektoru dresy a další ceny

05. 08. 2019 / Matěj Vybíral

Fortuna fotbalové střelnice se přestěhovala z Ostravy do Prahy, konkrétně do vršovického Ďolíčku. V letošním ročníku FORTUNA:LIGY se představila podruhé a podruhé z toho byl jackpot! Tým FC Háje Jižní Město zvítězil v předzápasové soutěži a následně překonal i výkon hráčů Bohemians o poločasové přestávce.

Samotný zápas 4. kola Bohemians proti Plzni nepřinesl jedinou střelu na branku, to si ovšem fanoušci vynahradili už před utkáním. Množství týmu se sešlo na atrakci s názvem Fortuna fotbalová střelnice. A kromě spousty zábavy si mohli vychutnat i 200 piv zdarma.

Fanoušci vytvořili týmy o dvou až deseti hráčích, nahazovali míč o trampolínu a pálili z voleje na branku, přičemž se snažili za časový limit jedné minuty co nejvícekrát překonat brankáře Honzu Bartulíka.

Na vítězný tým se čekalo až do konce, nejlépe se dařilo předposlednímu celku v pořadí FC Háje Jižní Město. Háje se spoléhaly zejména na razantní rány a dvakrát jim pomohlo štěstíčko, když vstřelily gól jeden gól po šťastném odrazu a jeden přesně mezi nohy gólmana. Celkově to stačilo na šest tref, což bylo nejvyšší skóre dne.

Tím ovšem práce fanoušků z Hájů neskončila. O poločasové přestávce mohli překonat osm branek, které nastříleli hráči Bohemians společně s legendou Vladimírem Hruškou. A to se jim skutečně povedlo! Umístěními střelami nedali Weberovi šanci a jedenácti góly vystříleli svému sektoru jackpot! Rozdávaly se tak náramky Bohemians, originální dresy či možnost večeře s klubovými legendami.

Láká tě také vyhrát pro fanoušky skvělé ceny? Další příležitost bude v Českých Budějovicích 16. srpna od 18:00, kdy na půdu nováčka zavítá Slavia! Střelnice startuje dvě hodiny před výkopem, tak neváhej a přijď.