Střelnice se stěhuje na Bohemku! Přijď překonat klokany a vyhraj zajímavé ceny

Fortuna fotbalová střelnice pokračuje ve své jízdě. Tentokrát vyrazí na Bohemku, kde si budou fanoušci opět moci zastřílet a vyhrát zajímavé ceny. S předstihem si atrakci vyzkoušeli klokani. Pětice hráčů v čele s bývalým fotbalistou a trenérem Vladimírem Hruškou nasázela za záda Honzy Webera osm branek. Podaří se to i tobě? Přijď na zápas mezi Bohemkou a Plzní a vyzkoušej, jaký jsi snajpr.

Se startem fotbalové ligy se opět rozjela po českých stadionech také Fortuna fotbalová střelnice. Ta v uplynulé sezoně přinášela parádní zážitky, zábavu i ceny. A nejinak tomu bylo i při letošní první zastávce v Ostravě. Tam zvítězil tým Vandráci z P1, který nakonec díky přesné mušce přihrál ostravské dresy ještě stovce dalších fanoušků.

Teď střelnice pokračuje dál. Ve čtvrtém kole se představí na Bohemce, jež se utká s Plzní. A nebylo by to to pravé ořechové, kdyby si střelbu předčasně nevyzkoušeli také samotní hráči. Bohemácká pětice ve složení Jakub Nečas, Matěj Koubek, Jakub Podaný, Jan Vondra a Ibrahim Keita  si vzala na pomoc ještě klokaní legendu Vladimíra Hrušku a společně se jali vyzkoušet nástrahy populární atrakce.

Neměli ale vůbec snadný úkol. Na střelbu měli časový interval jediné minuty a pálit mohli pouze s voleje a po nadhozu o trampolínu. Do branky se navíc postavil mistr světa ve footbagu Honza Weber. Klokani se tak za neustálého hecování pustili do „práce“. Už první střela skončila v síti, pak se ale zelenobílým dařilo se střídavými úspěchy.

Po půl minutě měli na kontě pouhé čtyři zásahy. Pak ale přidali a nasázeli další čtyři trefy. Poslední z nich symbolicky vsítil vteřinu před koncem legendární  Vladimír Hruška. Hráči Bohemians tak nastavila laťku na osmi brankách.

A o co se hraje? 

Pro fanoušky klokanů jsme si připravili 400 náramků Bohemka, 60 originálních hraných dresů Adidas z předchozích sezon a pořádné fotbalové večeře s legendami Antonínem Panenkou a Karlem Dobiášem v Pivovaru a restauraci U Fleků. To všechno čeká na příznivce, pokud nejlepší tým střelnice překoná fotbalisty Bohemians.

Přijď je zkusit vyrovnat nebo i přestřílet. Vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a vyraz na zápas Bohemians – Plzeň. Můžeš se poměřit s ostatními fanoušky, profesionály i sám se sebou. A k tomu vyhrát zajímavé ceny pro sebe i další příznivce. A to se vyplatí.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně