Na střelnici v Ostravě dominovali Vandráci z P1! Navíc vystříleli fanouškům 100 dresů zdarma

To tu ještě nebylo! Fortuna fotbalová střelnice se v uplynulém ligovém kole rozjela do Ostravy a nadělila spoustu radosti. Tedy především tým Vandráci z P1. Mužstvo složené ze tří mužů a jedné ženy nasázelo na střelnici 11 gólů a zaslouženě vybojovalo výhru. To ale nebylo všechno. O poločasové pauze měli „Vandráci“ možnost pálit znovu. V případě, že by vyrovnali devět zásahů hráčů Baníku, získali by 100 dresů pro ostravské fanoušky. A to se také povedlo. Řada příznivců se tak mohla radovat z parádního dárku. Fortuna fotbalová střelnice opět zabodovala.

Letos poprvé. Fortuna fotbalová střelnice ve třetím kole FORTUNA:LIGY opět vyrazila do terénu, aby mohla rozdávat zábavu i ceny. Atrakce si tentokrát vybrala Ostravu, kde se domácí Baník utkal s Teplicemi. A už před samotným zápasem si fanoušci díky užili spoustu zábavy.

Tvořili si týmy o dvou až deseti hráčích, vymýšleli názvy a pokoušeli se co nejvíckrát překonat brankáře mezi třemi tyčemi. Ale pouze střelami z voleje a po nadhozu o trampolínu a v intervalu jediné minuty. Nejvíc se dařilo mužstvu Vandráci z P1. Hned první střela po spuštění časomíry mířila do novou brankáře, druhá už našla místo v síti a odstartovala kanonádu.

Vandráci se trefovali především přízemními střelami k tyči nebo do středu branky a po půl minutě měli na kontě celých sedm tref. Ani ve zbytku času jim nevyschl střelecký prach a i když několik pokusů zastavila nepřesná muška, tyčka nebo zákrok brankáře, přidal čtyřčlenný tým ještě další čtyři góly. Mezi fanoušky tak Vandráky z P1 dominovali a odnesli si zasloužený triumf.

Letos navíc střelnice vyrazila na cestu ještě s jedním vylepšením. Pokud o poločasové pauze tým na stadionu překoná profesionální hráče, vyhraje pro fanoušky na stadionu speciální cenu.

O přestávce tak vítězové mohli potěšit i další příznivce Baníku. Vandráci se opět postavili ke střelbě a před sebou měli velkou výzvu. Pokud by překonali počet nastřílených branek hráčů Baníků, vyhráli by stovku baníkovských dresů, které by se následně rozdaly mezi fanoušky. A týmu se to opravdu povedlo. Devět branek pro ně nebyl žádný problém a stovka fanoušků se následně díky nim mohla těšit z nového trikotu. Byla to zkrátka paráda. Příště střelnice zavítá na Bohemku. Tak určitě neváhej a doraz.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně