Mišo promluvil, vyštípaný Bale, radující se Sparta i Vela jako Ibra. Co přinesl uplynulý týden?

Česká liga se ještě ani pořádně nerozběhla a sítěmi už zavlnila řada událostí. Michael Ngadeu se vyjádřil k odchodu ze Slavie, Sparta konečně vyhrála a její hráči to dali pořádně najevo, Zinédine Zidane zase jasně ukázal, že v týmu nechce Garetha Balea. Zlatan Ibrahimovič zase musel řešit rozpínavost svých protihráčů v americké MLS. Carlos Vela si totiž dovolil pronést, že je lepší než on. Jak hvězdný hráč zareagoval? Jak jinak než po svém.

Utekl, nebo ne? Ngadue tvrdí: Nikdy jsem nelhal

Fotbalovou republikou v minulém týdnu otřásl odchod Michaela Ngadeua, který dal vale Slavii a vyrazil zkusit štěstí do belgického Gentu. Od klubového bafuňáře Jaroslava Tvrdíka to taky pěkně schytal a mezi fanoušky měl být za uprchlíka a největšího podrazáka. Takřka po týdnu se k události se přestupu vyjádřil i sám „Mišo“, jak mu ve Slavii familiárně říkali. Vychválal celek z Edenu do nebes a navíc zdůraznil, že červenobílým příznivcům nikdy nelhal. Jak se tedy celá akce „útěk“ seběhla? To je zatím ve hvězdách. Jisté je jen jedno. Klíčový hráč mistra liga je definitivně fuč.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In June 2016, i achieved one of my biggest dream which was to play in a big European club and that dream came true through with my signature in this Magnificent Club. Beyond the 112 games I played wearing this Jersey,I scored 9 goals , we won the league 2 times,and we also won the championship 2 times... I spent alot of unforgettable moments in this club that has helped me tremendously and gave me a lot of Pleasure. I spent 3 years of happiness and felt like in a family. Like all sportsmen, I have experienced extraordinary moments but also some less joyful moments that will undoubtedly be of paramount importance for the rest of my career. You know In life nothing last forever and any good thing always have a beginning and an end, no matter how hard is it a new exciting challenge is waiting for me and I will take it with the feeling of having always given the best of myself every time I wore the jersey of this fantastic club. I want to thanks all my teammates who have always been there for me, my managers,and especially my coaches who helped me to improve a lot in my game style. A special THANK YOU to all the Supporters and Fans of SK Slavia Praha who are among the most passionate in Europe and have always carried me in their hearts and have always supported me. I want you to Know that I gave 100% for this jersey and I didn't lie to you. With a lot of emotions, I wish you happiness and success. Big thanks Your Mìšo @slaviapraha @slaviafans1892 #sks #edenarena #prague ?⚪️

Příspěvek sdílený ϻícɧaeℓ Ɲgaɖeu (@michael_ngadeu_official),

Nechci tě, jdi pryč! Zidane ukázal dveře velké hvězdě

Že to Garethu Baleovi v dresu bílého baletu už nějaký ten pátek tolik nejde, není nic nového. Tentokrát se ale začaly dít věci. Staronový kouč Zinédine Zidane práskl do stolu a ukázal velšské hvězdě dveře. V týmu ho už prý nepotřebuje. Hráči rozhodně nepomohl ani výrok, že mu čas na hřišti nechybí a může chodit na golf a pobírat plat. To už by zacloumalo s leckým, natož s bývalým dříčem a držitelem Zlatého míče. A tak se Bale zcela určitě bude pakovat. A kdoví, jestli u toho nebudou padat facky.

Jupíííí. Konečně. Sparťanům spadl kámen ze srdce

Už je to tady, už je to tady. Co přesně? Přece výhra Sparty. Letenští na startu Fortuna ligy rupli doma se Slováckem a jejich fanoušci, zvyklí z předchozích sezon, už se pomalu děsili, jaká blamáž přijde příště. Nepřišla. Svěřenci trenéra Jílka přejeli Jablonec dvěma trefami a konečně získali plný počet bodů. A na tréninku se pak náležitě radovali. No jen aby to nebylo předčasně. U Sparty člověk nikdy neví.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Winning team ?‍♂️⚽️ #sparta #acspartapraha #spartapraha #acs #prague #praha

Příspěvek sdílený David Lischka (@lischkadavid),

Vela lepší než Zlatan? Ibra s teorií rázně zametl

Tak to si dovolil hodně. Hráč americké MLS Carlos Vela prohlásil, že je lepší než Zlatan Ibrahimovič. Alespoň podle statistik. Svou dedukcí se okamžitě začal chlubit a chvíli to vypadalo, že se Zlatanovi opravdu vyrovnal – ve velkohubých prohlášeních. A co na to samotný „Ibra“. Nad otázkou, zda má Vela pravdu, chvíli zauvažoval, a pak se zeptal, kolik je nabubřelému fotbalistovi let. S odpovědí, že 28, byl rychle hotový. Kde je ve dvaceti osm on a kde jsem byl já? Reakce hovoří jasně. Nad Zlatana přece není. A Velova teorie šla do kopru.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně