Fotbalová střelnice je opět tady! A přináší jednu velkou novinku. Vyhrává jen nejlepší tým?

Se začátkem nového ročníku FORTUNA:LIGY se vrací i Fortuna fotbalová střelnice. A dokonce v novém kabátě. Nebude chybět akce, zábava, spousta gólů a parádní ceny. Tentokrát si však na své nepřijdou jen výherci z řad fanoušků, vyhrát může třeba i polovina stadionu. Jaká jsou pravidla pro tuto sezonu? Co zůstává stejné a co se mění? Mrkni na článek a uvidíš. I tentokrát to ale bude opravdová bomba.

Novinka v podobě fotbalové střelnice v loňské sezoně objížděla stadiony a rozdávala zábavu i ceny. Fanoušci si tvořili týmy ostrostřelců, kteří se snažili v daném časovém intervalu nasázet do připravené branky co nejvíc gólů.

Neměli však vůbec jednoduchou práci. Střelci mohli pálit pouze z voleje a navíc po nadhozu o trampolínu. A prostor mezi třemi tyčemi nebyl opuštěný. Svatyni vždy hájil jeden ze zkušených gólmanů – buď Honza Weber, nebo Honza Bartulík.

S novým ročníkem nejvyšší fotbalové soutěže se střelnice s velkou pompou vrací. A bude ještě lepší. Soutěžit se totiž bude nejen před zápasem, ale i o poločasové pauze. Jaká budou pravidla? Fotbaloví příznivci si stejně jako loni mohou vytvořit týmy o dvou až deseti hráčích, vymyslet jméno a pokusit se nastřílet co nejvíc gólů do připravené klece.

Časový interval ale není omezený. Soutěžící mají možnost střílet jen v rozmezí pouhých šedesáti vteřin. A jak už bylo řečeno – pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Jakmile se na střelnici vystřídají všechny týmy, je vyhlášen vítěz. A ten má jedinečnou možnost vydobýt ceny pro některé fanoušky týmu, který jeho hráči podporují.

O přestávce mezi poločasy se totiž dozví metu, již musí nastřílet. Pokud se to podaří, dostávají cenu všichni na tribunách. Stále nevíš, jak to bude probíhat? Tady jednoduchý příklad. Ostrava se v pátek na domácím hřišti utká s Teplicemi a střelnice bude při tom. Když v předzápasovém programu nasází nejvíc gólů tým, jehož hráči fandí Baníku, má o přestávce jedinečnou možnost. Organizátoři mu stanoví novou metu v počtu branek, kterou se musí vítěz „předzápasové“ části snažit překonat. Pokud se to povede, získají všichni fanoušci ze sektoru soutěžících náležitou odměnu. Jakou? To se dozvíte již brzy, zatím si to necháme jako překvapení!

Tak nezapomeň dorazit a střelnici si zkusit. Můžeš udělat radost nejen sobě, ale i spoustě dalších. Neváhej a přijď.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně