První letošní Fotbalová střelnice bude na Baníku

Tradiční Fotbalová střelnice je zpět v akci. Po krátké letní pauze se vracíme na ligové stadiony. Ve třetím kole FORTUNA:LIGY zavítáme na bitvu mezi Ostravou a Teplicemi. Přijď na utkání Baníku, kde si můžeš před úvodním hvizdem vyzkoušet naši atrakci.

Pravidla jsou známá, avšak raději je ještě připomeneme. Úkolem je nahodit míč o trampolínu, z voleje vypálit na bránu a překonat gólmana. Cíl? Snažit se zavěsit co nejvícekrát za časový limit jedné minuty.

Letos se nově hraje také o jackpot. Ten si může vystřílet tým, který se před zápasem ukáže jako nejlepším. Své dovednosti bude moci o přestávce ukázat fanouškům na stadionu a zabojovat o skvělou cenu pro celé ochozy!

Fotbalovou střelnici si vyzkoušeli Tomáš Smola, Nemanja Kuzmanovič, Daniel Holzer, Patrizio Stronati, Adam Jánoš a nesměl chybět ani bývalý reprezentant Marek Jankulowski! Nutnou podotknout, že se všichni cítili jako ryby ve vodě. Za záda našeho brankáře totiž poslali postupně devět míčů a postarali se o to, aby vylepšili svůj již tak solidní výkon z minulého ročníku.

V něm totiž vstřelili osm branek a stali se čtrnáctým nejlepším týmem loňské sezóny. Letos se tedy zdá, že laťku nastavili poměrně vysoko. Co ty na to? Pokusíš se jejich skóre překonat a zabojovat o zajímavé ceny?

Přijď na zápas Baníku s Teplicemi, přihlas tým o dvou až deseti hráčích, získej volné sázenky od Fortuny a užij si porci srandy! Nejlepší tým dne navíc získává poukaz na 10000 korun do klubového fanshopu a zahraje si o jackpot přímo na stadionu. Startujeme již v pátek v 17:00! Tak na co čekáš? Začni už trénovat voleje!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně