Tipovačka na Přihraj pokračuje svým druhým kolem

První kolo FORTUNA:LIGY je za námi a s ním i úvodní kolo naší Tipovačky, ve které hrajeme o skvělé ceny. jak vám to šlo v minulém kole a co tě čeká v tom dalším? Pojďme si to zrekapitulovat

V minulém kole jsme měli dva tipující, kteří měli nejlepší odhlad. Stali se jimi Lukáš Hanzlík a Marek Janoš. Marek trefil hned čtyři správné výsledky - utkání mezi Jabloncem a Bohemians, Příbramí a Teplicemi, Plzní se Sigmou a také uhodl vítězství Mladé Boleslavi nad Karvinou. V ostatních bitvách se mu ale tolik nedařilo, díky čemuž jej dohnal Lukáš, jenž trefil sice jen tři přesné výsledky, ale dohnal to na získaných bodech z jiných tipů.

Každý týden vyhrávají tři nejlepší tipující sázenky u Fortuny. První místo si přijde až na 500 Kč! Ještě zajímavější je to poté v boji o tipéra měsíce. Tam už se totiž bojuje i o fanouškovské vybavení. To už je hodně lákavé. Můžeš vyhrát šálu nebo dres oblíbeného klubu, pokud budeš nejlepším tipujícím měsíce, tak dokonce obojí.

V naší Tipovačce jsme rozdali již nespočet výher. Co je potřeba pro výhru udělat a co vůbec můžeš vyhrát? Stačí mít více než osmnáct let, zaregistrovat se na našem webu, natipovat celé kolo FORTUNA:LIGY a mít i trochu štěstí.

Druhé kolo otevře duel mezi Libercem a Plzní. V sobotu své síly poměří Olomouc se Zlínem, Opava hostí Příbram, Slovácko nováčka z Českých Budějovic a na Sparta přijede Jablonec. V neděli se poté můžeme těšit na duel mezi Bohemians a Mladou Boleslaví či Teplic se Slavií. V pondělí uzavře druhé kolo třaskavý souboj mezi Karvinou a Baníkem.

Víš, jaké výsledky nás čekají? Tak neváhej a zkus to zdarma v naši Tipovačce, můžeš pouze vyhrát!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně