Rozdávání klobouků pokračuje, soutěž o VIP vstupenky na fotbal

19. 07. 2019 / Michal Janoštík

Článek náhled

První kolo FORTUNA:LIGY je za námi, k vidění bylo několik překvapivých výsledků, krásných gólů a hlavně žlutých klobouků na hlavách fanoušků. Tímto ale klobouková akce nekončí, pokračujeme totiž již v tomto kole.

V pátek začínáme v Liberci, kam přijede Plzeň, v sobotu budeme dokonce hned na čtyřech stadionech. V Opavě, Olomouci a na Slovácku. V neděli budeme v Praze na Bohemians a chybět nebudeme ani v Teplicích. Kolo se uzavře v Karviné, kde budeme klobouky rozdává před pikantním soubojem domácích s Baníkem.

V prvním kole se české stadiony pořádně zažlutily a my věříme, že tomu tak bude i nyní. Počasí by mělo být pro kloboučky jako stvořené, takže neváhej a pro skvělý módní doplněk si před zápasem přijď za našimi hosteskami.

Nesmíme zapomenout ani na soutěž, která se k této akci vztahuje. Ukaž, za co smekáš klobouk! Vyzvedni si před utkáním unikátní klobouk, sdílej fotku nebo nahraj příspěvek na Instagram s hashtagem #smekamklobouk a vyhraj VIP vstupenky na utkání tvého klubu či poukazy na sázení od Fortuny.

Kdo ví, třeba budeš mít štěstí a na další bitvu svého klubu si zajdeš do luxusních prostor i se svým stylovým kloboukem. Hodně štěstí!

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články