Klobouky na lize, Grizi v Barce...Co v uplynulém týdnu zavlnilo fotbalovými sítěmi?

Nový ročník fotbalové FORTUNA:LIGY konečně odstartoval a hned s sebou přinesl řadu zajímavostí. Sparta si nedokázala poradit se Slováckem a její fanoušci měli hned na úvod důvod k slzám. I přes výhru však truchlí i slávisté, kterým doslova utekl obránce Michael Ngadeu. Ruce si naopak mnou v Barceloně, do svých řad totiž získali hvězdného Antoineho Griezmanna. Co všechno v Čechách i zahraničí naposledy zavlnilo sítěmi?

Uprchlík "Miša". A Tvrdík zase nespal

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Bek Michael Ngadeu se slávistickou letkou letos vyhrál, co se dalo. Navíc patřil k pilířům sešívané sestavy a díky svým výkonům si vyboxoval parádní smlouvu. Přestože ho lákalo zahraničí, po odchodu Deliho ho chtěli v Edenu za každou cenu udržet. I přes několikrát zdůrazněnou lásku ke klubu ale milý „Miša“ nakonec doslova utekl. Nechal svou cenu a plat vyšponovat do závratných výšin a pak tradá do Belgie. Kam přesně, se ještě neví, přesto je jasné, že v červenobílém dresu už se neobjeví. A Jaroslav Tvrdík to nezapomněl náležitě okomentovat. Na svém twitteru a uprostřed noci. Nejen čert, ale ani slávistický předseda představenstva zkrátka nikdy nespí. A bezesných nocí asi bude víc. Nahradit takovou hvězdu totiž půjde hodně těžce.

 

 

A zase prohra. Sparťanští fanoušci čtou noviny obráceně

Zatímco slávisté truchlí nad ztrátou velké opory, na Letné si otírají slzy kvůli nepovedenému startu ligy. Sparťané totiž na domácím hřišti na úvod nenašli recept na Slovácko a ostudně padli. I s novým trenérem na lavičce a zvučnými posilami na hřišti. Není divu, že se proto vyrojila řada vtipů a „kondolencí“ od příznivců jiných týmů. Srandička s obrácenými novinami vyloženě pobavila. Jen už je to trošku staré. Když měla kdysi problémy Slavia, objevilo se něco podobného. Rada? Když rýpat do protivníka, tak aspoň originálně. A pro Spartu? Tady je nejspíš každá rada drahá.

 

Do třetice všeho dobrého! Kadlec bojuje, co to jde

Neradostné období už dlouho zažívá také sparťan Václav Kadlec, jenž už přes rok laboruju se zraněným kolenem. Nedávno prodělal už třetí !!! operaci. A pohled na jeho operovanou nohu není vskutku nic pro slabé povahy. Přesto ho zahlédnete jen s úsměvem na tváři. Někdejší velký talent českého fotbalu to totiž nevzdává a chce si vybojovat návrat na zelený pažit. Tak hodně štěstí, bude potřeba. A snad brzy na hřišti.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

S úsměvem jde všechno lip .... https://sparta.cz/cs/clanek/vaclav-kadlec-dam-do-toho-vsechno-35585

Příspěvek sdílený Vaclav Kadlec (@vaclav_14_kadlec),

Barca získala klenot! Messi vítá Griezmanna

To v Barceloně bouchá šampaňské a fanoušci slaví. Klub totiž dotáhl do konce přestup opravdové superstar – dres Katalánců nově oblékne Francouz Antoine Griezmann. Vlasatý útočník doposud platil za tahouna madridského Atlétika i reprezentace země galského kohouta. Na minulém evropském šampionátu se stal nejlepším střelcem. Barca tak ulovila skutečnou velrybu. A jak to vypadá, francouzský štírek si začátek angažmá náramně užívá. A všichni už jsou zvědaví, jak mu to půjde v ostrých zápasech. Tohle je další cihla do přestavby útoku snů.

 

Nedvěd kope za přestup, jeho rodina si užívá

S přestupem si stále láme hlavu Grande Paolo. Bývalý český fotbalista a držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd se momentálně snaží dotáhnout přestup talentovaného stopera De Ligta, který je pokládán za jeden z novodobých pokladů s velkou budoucností. A zatímco „Méďa“ zběsile vyjednává, aby velký talent přestoupil do Juventusu, jeho manželka a děti si užívají v ráji. Konkrétně na Bahamách, odkud tatínka a manžela bombardují prázdninovými fotografiemi, což ho musí vyloženě těšit. On se potí v kravatě a košili nad papíry s kontraktem, oni dovádějí v plavkách na pláži nebo v bazénu. Z toho by se jeden… Ale snad se za dobrou práci klub Nedvědovi následně odvděčí. A bude další dovolená. Jen možná zase bez něj. Proč? Protože pracant.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stephan Jeremy IV ??❤️

Příspěvek sdílený Pavel Nedved Jr. (@pavelnedvedjr),

 

Klobouk, kam se podíváš. Fortuna rozdávala radost

Loni brýle, letos klóbrc. Fortuna byla v prvním kole nejvyšší fotbalové soutěže štědrá a darovala na vybraných stadionech fanouškům slušivé klobouky. Žlutou nádheru ocenili muži, ženy i děti a na stadionech to vypadalo jako na pampeliškovém poli. A rozhodně není všem dnům konec. Fortuna fotbalem zkrátka baví a chystá spoustu dalších akcí. Že klobouček ještě nemáte? Sledujte, kde se budou rozdávat příště a určitě se na vás dostane. A nezapomeňte vyzkoušet i Tipovačku nebo Fortuna fotbalovou střelnici. Je to zkrátka pecka.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

První kolo FORTUNA:LIGY je za námi ? Pokud ještě nemáte svůj klobouk, tak nezoufejte ? V dalším kole pokračujeme! ? #smekamklobouk #fortunaliga #prihraj

Příspěvek sdílený Fortuna #PŘIHRAJ: (@fortunaprihraj),

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně