S novou sezónou přichází i další soutěže s Přihraj! Kde všude můžeš vyhrávat?

Letní přestávka byla rekordně krátká. FORTUNA:LIGA se vrací a slibuje množství napínavých duelů, krásných gólů, napětí a zábavy. My se do nového ročníku vrhneme s vervou a od prvních kol se díky tomu můžeš těšit na naše soutěže a akce.

Jen na jaře Přihraj na ligu a reprezentaci rozdalo mezi fanoušky přes 200 lístků, potěšili jsme tisíce fanoušků podsedáky, stylovými brýlemi nebo náramky jejich týmů. Asi tři tisíce fanoušků si navíc vyzkoušely naši Fortuna fotbalovou střelnici. Na fotbale nás to s vámi fanoušky fakt bavilo, takže jsme si nachystali další soutěže a dárky. Tato sezóna bude ještě našlapanější!

Jak vyhrávat v soutěžích? Cest je několik! 

Rozhodně doporučujeme Tipovačku na našem webu, kde můžeš vyhrát volné sázenku u Fortuny, dresy i šály oblíbeného týmu. Stačí být nejlepším tipérem měsíce a výhra tě nemine.

O dresy a šály ale můžeš zabojovat i při soutěžích na sociálních sítích Fortuny, Přihraj nebo stačí být jen zaregistrován na našem webu. Sleduj nás a možná na přístí zápas přijdeš oblečený v novém dresu tvého klubu!

No a když se ti bude extrémně dařit, tak je možné, že i zadarmo. Své štěstí můžes pokusit při sázkách 200 nebo 100 Kč na fotbalových pobočkách Fortuny nebo stejně jako u šál a dresů stačí sledovat sociální sítě Fortuny s Přihraj a občas se může i stát, že se podíváš do VIP prostorů stadionu. A to za to stojí, no ne?

Další možností je krátce před zápasem vyzkoušet naší fotbalovou střelnici a zabojovat o zajímavé ceny tam.

Nová sezóna bude našlapaná, máte se tedy na co těšit. Pokud fandíš klubům z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, zoufat taky nemusíš, naše soutěže jsou pro obě nejvyšší české ligy. Tak na co ještě čekáš? Sleduj nás a soutěžte do vyčerpání sil, hodně štěstí!

Aby ti nic neuniklo, sleduj Přihraj na Instagramu!

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tipni si, na jaký dárek od Přihraj se můžeš těšit na začátku ligy! ? #prihraj #fortunaliga

Příspěvek sdílený Fortuna #PŘIHRAJ: (@fortunaprihraj),

A samozřejmě taky na Facebooku.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně