Anketa o Gól snů finišuje, zvolte posledního postupujícího do celoročního finále

Tak je to tady. Anketa o Gól snů pomalu, ale jistě končí. Čekají nás poslední dvě kola. V tomto zjistíme posledního účastníka celoročního finále a v tom příštím již přijdeme na to, kdo bude celkovým vítězem. Výběr je veliký, takže s chutí do toho.

Martin Malý

Prvním finalistou je Martin Malý, který hraje za FK Náchod v Divizi C. Jeho branka z utkání proti Kolínu vyhrála v prvním týdnu. Kolín doma sice vyhrál, ale alespoň malá náplast na prohru Náchoda přišla v podobě vítězství v naší anketě.

Martin se řídil starým dobrýmk pravidlem: „Když nevíš co s balonem, tak vystřel." Udělal to navíc tak skvěle, že z více než třiceti metrů svou pumelicí nedal brankáři nejmenší šanci vyšponovat se pod břevno a míč vyrazit.

Devětadvacetiletý útočník to s míčem umí, vždyť v sezóně 2017/2018 v krajském přeboru v drese Náchoda vstřelil v šestadvaceti zápasech čtyřiadvacet gólů a na dalších čtrnáct dokonce přihrál.

Pokud to takto Martinovi bude střílet i nadále, nemusíme se bát, že bysme jej u nás v anketě už neviděli. Gratulujeme!

Šimon Procházka

Kdo se stal vítězem druhého týdne? Byl jím Šimon Procházka z AFK Tuchlovice. Zdá se vám toto jméno povědomé? Není divu. Šimon Procházka z AFK Tuchlovice je v naší anketě již starý známý. Tentokrát se podepsal pod jediný gól jeho týmu proti SK Lhotě v Středočeském KP. Tuchlovice sice prohrály 1:2, ale tato branka je může těšit.

Šimon prokázal skvělou kopací techniku a krásnou, technickou ranou z přímého kopu nedal brankáři šanci. Dokázal tedy, že v anketě není po několikáté náhodou. Jeho fanoušci navíc předvedli znova skvělou podporu a je z toho postup do měsíčního finále. Podaří se mu probojovat až do celkového finále?

Šimon ještě v předminulé sezóně hájil barvy Kladna, poté ale zamířil do Tuchlovic, kde mu to očividně svědčí. Nezbývá než doufat, že spoustu nádherných branek ještě přidá.

Jan Čanecký

Jan Čanecký z FK Okula Nýrsko lví měrou pomohl k vítězství svého celku v rámci plzeňského KP proti TJ Start Luby. Navíc to byla opravdu náramná trefa, která vám učarovala a Honzovi zajistila místo v našem měsíčním finále.

Honza v 48. minutě vybojoval míč u vápna, dokázal se prodrat mezi obránci a zakončil přesně na vzdálenější tyč. Jeho zarputilost zajistila domácím vedení, které nakonec svítilo na světelné tabuli i po konci zápasu.

Šikovný záložník, který si zahrál třeba i za Sušice opět prokázal své fotbalové kvality a bude bojovat o celkové vítězství v naší anketě. Hodně štěstí! 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně