Wenger mezi demonstranty, Ronaldo ve vířivce i ženský polibek na hřišti! Co zavlněno sítěmi?

Přestože fotbalová liga odpočívá před startem dalšího ročníku a týmy teprve pomalu začínají trénovat, ve světovém fotbale je rušno. Ve Francii totiž probíhá světový šampionát žen. A že se na něm dějí věci. Je libo polibek přímo na hřišti nebo pořádný taktický manévr? Račte si posloužit. S otevřenou pusou by na to jistě koukal i Ronaldo, kdyby ovšem momentálně neměl na starosti moře a vířivku. A protestanti na Letné rovněž. Jejich Wenger in mluví za vše. Parné dny si zkrátka každý užívá jinak.

O ženském fotbale se všeobecně říká, že není zdaleka takový jako mužský. Pánům se nelíbí jednou to, podruhé tamto, a často by nejradši něžnější část populace viděli u plotny a rozhodně ne u fotbalových zápasů. A už vůbec ne přímo na hřišti. Probíhající světový šampionát žen ve Francii ale dokazuje, že v některých aspektech je třeba před ženami smeknout. Třeba při taktice, kterou mají některé ženské týmy zvládnutou na jedničku. Jen se podívejte. Pánové, to čubrníte, co?

 

A znovu ženský šampionát. A opět oči navrch hlavy. Proč? Kvůli pořádnému polibku, který si mezi sebou vyměnily dvě fotbalistky - Dánka Pernille Harder a Švédka Magdalena Eriksson. Hrůza, údiv, šok? Už dávno ne. S podobnými případy se totiž v poslední době roztrhl pytel. Dámy na jednu stranu ukázaly, že se svou lásku nebojí vykřičet do světa. I když jedna z nich vypadá lehce překvapeně. Na druhou jasně předvedly svůj postoj k podobným věcem. Ty už totiž dávno nejsou tabu. Holky, klobouček za odvahu.  

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Las jugadoras de fútbol femenino, Magdalena Eriksson (Suecia ?? ) y Pernille Harder (Dinamarca ?? ), son pareja y ambas representan a sus respectivos seleccionados. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ?La fotografía del beso dio vueltas al mundo por su importancia conceptual y por el simbolismo con el que carga. Harder, de las jugadoras más destacadas del mundo en el fútbol femenino⚽, quedó fuera del Mundial en las eliminatorias y aún así no dudó en ponerse la camiseta de Suecia e ir a alentar a su amor?‍❤️‍?. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ La fotografía ?‍❤️‍?‍?fue tomada luego de la victoria del país europeo frente a Canadá ??. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ?? Durante las eliminatorias del Mundial, el equipo danés decidió no presentarse ante el seleccionado sueco en reclamo por un salario básico mensual para aquellas futbolistas que no tienen un contrato profesional con un club. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ?? La protesta, pese a su costo legal, económico y futbolistico, fue tomado como un emblema de lucha dentro del fútbol femenino. #FutbolFemenino #FIFA #FIFAWWC #Futbol #Lesbian #LGBTIQ #Equality

Příspěvek sdílený El Resaltador (@el_resaltador),

Ani dálka a horko je nezastavila. O kom je řeč? O fanoušcích Plzně, kteří za svými miláčky neváhali vyrazit až do dalekého Liptovského Mikuláše, kde Viktoria sehrála proti místnímu celku přátelský zápas. Věrní příznivci navíc nejeli nadarmo a mohli slavit, jejich oblíbenci totiž vyhráli 4:1 a připravili jim tak pěkný předsezonní zážitek. Jsou to prostě držáci.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“My jsme doma všude!” _ Tito viktoriáni vyrazili s týmem až do Liptovského Mikuláše k přátelskému utkání! Velký dík za podporu! ?❤️? #fcvp

Příspěvek sdílený FC Viktoria Plzeň (@fcviktoria_official),

Tak tohle by si snad přál každý. Dovolená u moře, pořádná jachta, vířivka i krásná žena. To vše si může hýčkat hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo. Ten nejdřív brázdil vody poblíž Francouzské riviéry, a pak se vydal do Řecka. Jak s přítelkyní Georginou, tak s jejím synem. A kdokoliv se s ním potká, nemůže si ho vynachválit. Totam je povýšenecké chování, kterým se prezentuje na hřišti. Sluníčko zkrátka dělá s lidmi divy. A nejspíš i ta vířivka.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Amore mio ??

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),

Další z oblíbených tradic. Arséne Wenger nechybí na žádné větší demonstraci kdekoli na světě. Transparenty "Wenger Out" nosili fotbaloví fanoušci po světe snad na všechny možné hromadné akce. Po konci trenéru Arsenalu tak stačilo změnit heslo na "Wenger In" a vyrazit na Letnou. 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně