Fortuna Gól snů pokračuje druhým týdnem v červnu

Nižší soutěže pomalu, ale jistě vrcholí. S nimi i naše anketa o Gól snů, v níž se bojuje o poslední místo v celoročním finále. Komu dáte šanci aby se poměřil s nejhezčími góly?

Jan Labík

Jako první se o vaši přízeň uchází hráč FK Chlumce nad Cidlinou, který v rámci Královéhradeckého KP doma přehrál RMSK „Cidlinu" Nový Bydžov 3:2. Honza se postaral o branku v 84. minutě, kdy svému týmu přispěl k důležitému vedení 2:1.  Míč se k němu dostal po střele spoluhráře, Jan Labík nezaváhal a patičkou poslal míč k opačné tyči. Nádhera!

Šimon Procházka

Zdá se vám toto jméno povědomé? Není divu. Šimon Procházka z AFK Tuchlovice je v naší anketě již starý známý. Tentokrát se podepsal pod jediný gól jeho týmu proti SK Lhotě v Středočeském KP. Tuchlovice sice prohrály 1:2, ale tato branka je může těšit. Šimon prokázal skvělou kopací techniku a krásnou, technickou ranou z přímého kopu nedal brankáři šanci.

Martin Šlapák

Premiéru si u nás stříhne Martin Šlapák z TJ Sokol Čížová. Domácí v Divizi A přehráli Spartak Soběslav 2:1 a to hlavně právě díky brance Martina Šlapák. Ten ve třinácté minutě otevřel skóre poté, co si jedním dotekem zpracoval dlouhý míč za obranu a druhým jej poslal lobem do sítě. Ukázal tak neskutečný přehled a chytrost.

Václav Ondřejka

Posledním soutěžícím je Václav Ondřejka z SK Spartak Hulín. Ten doma prohrál s Hodonínem 2:3 a rozloučil se s MSFL poměrně smutně. Náplastí budiž perfektní trefa Václava Ondřejky, který po smolné sezóně může zabojovat alespoň o vítězství v naší anketě. V 38. minutě totiž dokázal z volného přímého kopu poslat přesnou ránu přímo do šibenice. 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně