Nominace Fortuna Gól snů na květnový měsíc

Další měsíc je za námi, naše anketa se pomalu, ale jistě dostává do svého konce, ale k tomu je potřeba zjistit, kdo bude předposledním soutěžícím v celoročním finále. I tento měsíc je výběr excelentní, koho pošlete dál?

Vojtěch Zeman

Vojtěch Zeman hájí barvy TJ Spartaku Soběslav. Soběslav v rámci Divize A vyjížděla do Jindřichova Hradce, kde získala všechny tři body po výhře 4:0. Postaral se o to taktéž náš střelec, který dokonale překvapil gólmana.

Autové vhazování kousek před polovinou hřiště často neznamená velké potíže pro gólmany. Když ale proti vám hraje Vojtěch Zeman, musíte se mít na pozoru. Své o tom ví už i brankář Jindřichova Hradce.

Ten byl totiž překonán po střele, která putovala z více než třiceti metrů. Vojtěch Zeman se s ničím nepáral, opřel se do rány a nechytatelně vymetl šibenici. Oslavy byly veliké, není divu, taková rána se nevidí snad ani v Premier League. 

Jaroslav Procházka

Baník Osek porazil 3:1 Duchcov a právě Jaroslav Procházka výrazně pomohl svému týmu ke kýženým třem bodům.

Volný kop od lajny obrana dokázala odvrátit, ale pouze k vítězi ankety. Ten se totiž s ničím nerozpakoval a z dobrých třiceti metrů se opřel z voleje do míče. A udělal to naprosto výjimečně. Jeho pumelice nechytatelně zapadla za záda brankáře.

Dvaatřicetiletý záložník občas nějakou tu branku dá a jde tedy vidět, že to v noze má. Více takových branek, nejedno srdce zaplesalo! 

Zdeněk Šímáně

Z vítězství ve třetím květnovém týdnu se radoval Zdeněk Šímáně. Jeho branka padla v zápase mezi Petřínem Plzeň a Baníkem Stříbro. Domácí v něm soupeře rozstříleli 7:0 a po zásluze si připsali tři body.

Diváci se rozhodně nenudili, sedm branek je opravdu dost. Ta od Zdeňka Šímáněho ale opravdu stála za to! V 48. minutě si navedl míč na svou silnější nohu a z hranice vápna vyprášil šibenici soupeřovy branky.

Šikovný útočník, který si zahrál i za Nepomuk či Jiskru Třeboň ukázal, že to s míčem opravdu umí. Nezbývá, než se těšit i na jeho další branky, v noze to rozhodně má! 

Daniel Dydowicz

Rýmařov si v rámci MSFL doma smlsnul nad hosty z Otrokovic, uštědřil jim bůra a sám ani jednou neinkasoval.

Daniel Dydowicz vystihl přihrávku soupeře, udělal jednu kličku, druhou a dloubákem poslal míč za bezmocného brankáře. Gól, který se jen tak nevidí sklidil ohromný potlesk. 

Pětadvacetiletý záložník, který prošel juniorkou Liberce a zahrál si šest zápasů i v Áčku, hraje za Rýmařov již druhou sezónou. Šikovností jen srší a není divu, že se díky tomu dostal do měsíčního finále.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně